Gelinlik Modelleri =)yesil(= 'de Gelinliğini Beğendiiiiiiii!!! =)

1000 tl kiraladım canım herşey dahil içinde birde kuaför de fiyatın içerisinde yerimseniben

canım kuaförde içindeyse mutlaka önceden git görüş istedigin modeli göster benim kuzenimde dugun salonunun kuaförune gitmişti istedigi model için öyle yapmıyoruz maşa yapıoruz dediler kız dugun gunu kuaför aradı gidecek mutlaka önceden git konus anlasmalı olunca herseyi yapmıolar

HERŞEY DAHİL DERKEN CNM :uhm:
NERDEN ALDN CNM ISTANBULDA NERDE

Ümraniye bir moda evi canım Herşey dahil derken şöyle yani tatlış;

Üzerine dikilecek olan bolero + Duvak + Taç,Çiçek + El çiçeği + Gelin kuaförü 'de bu fiyatın içinde yerimseniben

Tatlım zaten bilmediğim bir kuaför o yüzden önceden mutlaka gidicem istediğim modeli gösterip prova yaptırıcam hem yaptırdığım prova saç ile gelinliğimide denerim nasıl duruyo bakarım diye düşündüm :1rolleyes: Moda evindeki Bayan öyle dedi saçının provasını yaptırıp gelinliklerini deniyolar tekrar filan diye öyle tava geldim işte ohaoldumsmile

gelinlik çok güsel cnm,sanada çok yakışmış ama dikkati bel bölgesinden çekersen daha ii olcak,oraya bir çiçek ya da benzeri bişeyle hareketlendirebilirsin bence

yeşilciğim çok güzel gelinliğin ben çok beğendim canım opuyorumnanaktan biraz değişiklik yapılınca daha da güzel olacak, üzerinde de görmek isteriz canım

güle güle giy çok hoş ama biraz daha kabarık olmalı yerimseniben
yerimseniben Tamam canım sağol opuyorumnanaktan
gelinlik çok güsel cnm,sanada çok yakışmış ama dikkati bel bölgesinden çekersen daha ii olcak,oraya bir çiçek ya da benzeri bişeyle hareketlendirebilirsin bence
HımmCADIARZU Sağol tatlım herkesin yorumunu değerlendiricem boshayallersmile
yeşilciğim çok güzel gelinliğin ben çok beğendim canım opuyorumnanaktan biraz değişiklik yapılınca daha da güzel olacak, üzerinde de görmek isteriz canım
Sağoll şekerrr seninkinide görmek isteriz çok yakındalardaaa sempatiksalakcinni
Harika cnm bayıldımm ben a.s.

Şeniz Sağol Datlummm beğendiğine sevindim kaydirigubbakcemile5

Ümraniye bir moda evi canım Herşey dahil derken şöyle yani tatlış;

Üzerine dikilecek olan bolero + Duvak + Taç,Çiçek + El çiçeği + Gelin kuaförü 'de bu fiyatın içinde yerimseniben

kuzum gayet ıyı o zaman aklinialirimsmile kıralıyodun dımı sen

keşke satılık olsaydı nan bende senden kıralardım walla cok guzelmıs hee
gulegule gıy topragımm
sewıyorm senı

Ayyy bebişiimmm benimmmm Şeniz Sen daha güzellerini diktirirsin bitanem kaydirigubbakcemile5 Güzeller güzelim opuyorumnanaktan

ben de begendim canım
etegi cok hos asırı kabarıklardan cok hoslanmıyorum zaten
bir cok arkadasın da dedigi gibi üst kısmını o sekilde capraz yaptırma bence
gogus kısmı ozellikle bir kısım asagı dogru capraz geldiginden garip durmus
o kısmı düz olsun kuması degismesin ama gövde bölümünü de ısıltılı yaptın mı süper durur

güle güle giy çok hoş düzeltmelerden sonraki halinide koyarsan sevinirim
Koyucam canım çok sağoll opuyorumnanaktan

Beğendiğine sevindim tatlım yerimseniben O kısımı inşallah daha düzgün bir hale getirmelerini söylicemkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…