Gelinlik Modelleri =)yesil(= 'de Gelinliğini Beğendiiiiiiii!!! =)

=)yesil(=

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
2.843
3
1 aydır baktım baktım sonunda bu gelinlikte karar kıldımmsositososito Bu gelinlik üzerinde bikaç oynama daha olacak kızlar. Sizin de fikirlerinizi alayım hanımlarr siz beğendiniz mi? ohaoldumsmile Ve ya şurası şöyle olsa daha hoş durur değidiğiniz yerler varmıı bilmiyorumkismile Şimdiden teşekkürlerrr opuyorumnanaktan

yeshill.jpg

ılk fikri ben vereyim. Gelinlik benim tarzım olmamakla birlikte size yakışmış özellikle alt kısmı çok hoş duruyor. Ama göğsün altından basene kadar olan kısmı tamamen dantel yaptırırsan bence daha hoş durur.Ordaki kumaş olan üçgen kısım tuhaf duruyor bence.

canım gelinlik cok hos güzel güle giy ama bence askısı tek taraflı olmasın cift askılı daha hos olur gibi yada taslardan askılar. Allah mesut etsin mutluluklar

İlk fikri ben vereyim. Gelinlik benim tarzım olmamakla birlikte size yakışmış özellikle alt kısmı çok hoş duruyor. Ama göğsün altından basene kadar olan kısmı tamamen dantel yaptırırsan bence daha hoş durur.Ordaki kumaş olan üçgen kısım tuhaf duruyor bence.

Evet canım o kısım için konuştum dantel ve işleme ilaveleri ile o boş olan kısmıda kapattırıcamm a.s Teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

fotoğraftaki sen isen gayat yakışmış fiziğine canım
ama arkadaşa katılıyorum basene kadar daha da hareketlendirilebilinir model.
etek kısmı bana sade geldi

mutluluklar diliyorum şimdidenopuyorumnanaktan
Evet fotoğraftaki benim canımm ohaoldumsmile Evet sade ama bende çok şatafatlı sevmiyorum balım o yüzden sade olsun istedim kaydirigubbakcemile5 Teşekkür ederim tatlımm opuyorumnanaktan
canım gelinlik cok hos güzel güle giy ama bence askısı tek taraflı olmasın cift askılı daha hos olur gibi yada taslardan askılar. Allah mesut etsin mutluluklar

Tatlım aslında askılı olmucak gelinlik üzerinde dirseklere kadar gelen sade dantel işlemeden oluşacak bir bolerosu olacak üzerinde yerimseniben İnşallah gelinliğin son hali ilede buraya eklicem kaydirigubbakcemile2

dantel bolero cok hos olur canım heyecanla bekliyoruz canım son halinide ,düğün fotolarınıdazemuszemus

gelinliği bu haliyle mi yaptırdınız bilemiyorum ama o üçgen kısım tamamen ortadan kalkmalı göbeği ortaya çıkarmış ve şişman duruyor göğüsden alt kısma olan orta kısım kötü o kısım toptan değişmeli
dediğim kısımlarda ise ufak tefek oynamalar istenirse yapılır istenirse yapılmaz

ben etek kısmını beğendim ama üst kısmında üçgen şekil gözümü yordu. bence göğüs kısmında tüllü bir kumaşla aşağı kadar inebilir. zaten dantel bolero olacaksa üst kısımda dantel olmasına gerek yok. ama güzel bir model. Allah şimdiden mesut etsin..

gelinliği bu haliyle mi yaptırdınız bilemiyorum ama o üçgen kısım tamamen ortadan kalkmalı göbeği ortaya çıkarmış ve şişman duruyor göğüsden alt kısma olan orta kısım kötü o kısım toptan değişmeli
dediğim kısımlarda ise ufak tefek oynamalar istenirse yapılır istenirse yapılmaz

O kısımda oynamalar yaptırıcam canım sağol tavsiyelerin içinyerimseniben

Canım benim model çok güzel.. ama aklıma gelebilenleri bende paylaşıyım canım .
Üst kısımda yalnış görmediysem bi yerde sırf saten gözüküyor diğer taraf ise transparan taşlı
diğer tarafa da taş yaptırabilirsin farklı olabilir yada daha aza indirebilirsin üst kısmın saten gözüken yerini :eek::eek:

Bide alt kısımda katlar çok geniş aralara kat eklet derim daha kabarık durur vereliniortak

ben etek kısmını beğendim ama üst kısmında üçgen şekil gözümü yordu. bence göğüs kısmında tüllü bir kumaşla aşağı kadar inebilir. zaten dantel bolero olacaksa üst kısımda dantel olmasına gerek yok. ama güzel bir model. Allah şimdiden mesut etsin..

Göbek bölümü için değişiklik yaptırıcam canım burdaki yorumlardan da anlaşıldığı üzerine şart oldu değişiklik a.s Evet bolero olacağı için o kol orda olmayacak zaten canım sağoll opuyorumnanaktan

şeker boyu kısalacak deilmi çünkü böyle cok rahatsız olursun elinle devamlı tutmak zorunda kalırsın ayagının altına girer tecrübeyle sabittir kaydirigubbakcemile3

Yeşilim gelinliğine bayıldım toprağım ya
mükemmelmiş....
Alt kısmı büyüledi beni
bence eteklere doğru sıra sıra taşlar yada minicik inciler dizilebilir
kızzz senın face falan varmı eklselım :-)

Canım benim model çok güzel.. ama aklıma gelebilenleri bende paylaşıyım canım .
Üst kısımda yalnış görmediysem bi yerde sırf saten gözüküyor diğer taraf ise transparan taşlı
diğer tarafa da taş yaptırabilirsin farklı olabilir yada daha aza indirebilirsin üst kısmın saten gözüken yerini :eek::eek:

Bide alt kısımda katlar çok geniş aralara kat eklet derim daha kabarık durur vereliniortak

Sipidiciiğiimmm opuyorumnanaktan

O saten kısmı taşlı dantelle kapattırıcam canım kaydirigubbakcemile5 Etek kısmı için olan fikride değerlendiricem tatlım sağollolumunekankayizsmile

Sipidiciiğiimmm opuyorumnanaktan

O saten kısmı taşlı dantelle kapattırıcam canım kaydirigubbakcemile5 Etek kısmı için olan fikride değerlendiricem tatlım sağollolumunekankayizsmile

Üst için herkez yazmış okumadan yorum yapmıştumn hihoyyyt
Alt içinde işte aklında olsun canım son karar yine senin elbette -tatlicadiarzu-

şeker boyu kısalacak deilmi çünkü böyle cok rahatsız olursun elinle devamlı tutmak zorunda kalırsın ayagının altına girer tecrübeyle sabittir kaydirigubbakcemile3
Canım topuksuz ayakkabı ile denedim gelinliğii ondan öyle sereserpe yerlerde kaydirigubbakcemile3 Gelinlikte ilk yürüyebiliyormuyum ona bakıyodum zatenohaoldumsmile hanım hanım yürümeye alışkın değilimm bir gelinlik faciası yaşayabilirim diye akannehir Ama bunla problem yaşıcak gibi durmuyodum canım topuklu ayakkabı ile etekler kalkacak daha rahat olacak yerimseniben Sağol Canımmm Şeniz
Yeşilim gelinliğine bayıldım toprağım ya
mükemmelmiş....
Alt kısmı büyüledi beni
bence eteklere doğru sıra sıra taşlar yada minicik inciler dizilebilir
kızzz senın face falan varmı eklselım :-)

Sağolll toprağımmm Aslımmm opuyorumnanaktan
Kıss faceim yokki benimmmbilmiyorumkismile
Eteklerde pırıltı düşünüyorum aslıcım belki ufak minik taşlar eklettirebilirmm anım benim sağoll opuyorumnanaktan

kuzum valla super bı secım gelınlık konusunda aşırı beyendım
gulegule gıy hayatım
kıraladınmı yoksa satınmı aldın :-)

HERŞEY DAHİL DERKEN CNM :uhm:
NERDEN ALDN CNM ISTANBULDA NERDE :-)

X