yeşil çay mı ?yeşil kahve mi ?

yeşil çay mı ?yeşil kahve mi ?

• yeşil kahve

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    7

Sargoz

güncel 80 => 70 e inecegim inşallah :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
12.564
7.620
ben 2 haftadır yeşil çay içiyorum aç mı yoksa tok mu içmem gerekiyor bilgi istiyorum oglumu bırakacak kimse olmadıgından dr gidemedim çok huysuz huzursuz bi çocuk yeşil kahve hakkında bilgi almayı çok isterim
yeşilçay ve nane çayını aynı gün içinde tüketsem olurmu

Dene canım limon yağ yaktığı icin yeşil çayla birleşince yağ yakımı artıyor
1 arkads daha söylemişti dün eşim e syledim limon almış ben nezaman içecegimden emin degildim aç mı tok mu diye

canım diyetini düzene sok en azından. Yoksa yeşil cay kendi basına pek bi işe yaramaz
elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum ama evimize makarna ve patates giriyor sadece zeytin peynirden sıkılmış durumdayım

elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum ama evimize makarna ve patates giriyor sadece zeytin peynirden sıkılmış durumdayım
Tavuk ye , sebze ye. Makarna patates eşin seviyorsa yap ama yememeye çalış canım. Haftada 1-2 gün yiyebilirsin ama fazlası malesef kilo yapıyor

Yemeklerden sonra içiyor japonlar yeşil çayı sindirimi kolaylaştırıyor mideyi rahatlatır çünkü ben yeşil çay içerim 2 senedir her gün ve çok çok nadir çay içtiği için arayıştaydım yeşil çayı çok seviyorum içmesem başım ağrır hemen :KK70: ama regli zamanlarında içmemeni öneririm kanamayı artıyor

Yemeklerden sonra içiyor japonlar yeşil çayı sindirimi kolaylaştırıyor mideyi rahatlatır çünkü ben yeşil çay içerim 2 senedir her gün ve çok çok nadir çay içtiği için arayıştaydım yeşil çayı çok seviyorum içmesem başım ağrır hemen :KK70: ama regli zamanlarında içmemeni öneririm kanamayı artıyor
tamam tatlım dikkat ederim

yeşil kahveyi kuzenimin tavsiyesi ile 2 ay boyunca kullandım. bende bir işe yaramadı ama onda yaramıştı hoş o birde diyet yapmıştı beraberinde

X