Yerleşme mi, adet mi bu yaaa? Sorarım size sorarımmmmmmmm!! :))

Annas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
29
15
Kızlar ben son 1 haftadır adetime 10 gün kaldığından beri ufak ufak lekelenme şeklinde kanama görüyorum. Tamam bugün adet oldum diyorum gelen giden olmuyor. Bu ay bebek çalışmaları yapmıştık olsun istiyorum inşallah. Henüz test yapmadım. Merak ettiğim şu yerleşme kanaması bu kadar uzun sürer mi? Sürmezse bu adet neden sökülmüyor bir türlü?
Acaba ramazanda az su içtim ondan mı diye düşünüyorum bi türlü içinden çıkamıyorum???? Sizce ne şimdi bu???
:44::44::44:

benimde öyleydi adet oldum sandım lekelenme oluyodu sürekli tes yaptım pozitif çıktı dr a gittim düşük yapacakmışım nerdeyse hemen progestana başladık 4 ay kımıldamadan yattım ihmal etme canım

benimde öyleydi adet oldum sandım lekelenme oluyodu sürekli tes yaptım pozitif çıktı dr a gittim düşük yapacakmışım nerdeyse hemen progestana başladık 4 ay kımıldamadan yattım ihmal etme canım

merhabalr illaki bu yerleşme kanaması oluyor mu ? benimde adetime 4 gün kaldı ama son adet günümden beri yanı 25 gündür gogüslerim şiş adet sancısı çekiyorum bel ağrım var . cıkolata kisti var fkt ilk defa boyle oldu. doktora gittim 10 gun once gözüken bişey yok bilmiyorum ya nasıl oluyor

canim bencede yerlesme kanamasi sakin ha agir is yapma istirahat et, benimde öyleydi hep böyle lekelenme iki ay sürdü en son bir adet oldum öylede zaten bebisimi düsüdüm:KK43: sen hele bir test yap, doktora git...icin rahat eder hedme neyin ne oldugunu ögrenirsin:KK66:

merhabalr illaki bu yerleşme kanaması oluyor mu ? benimde adetime 4 gün kaldı ama son adet günümden beri yanı 25 gündür gogüslerim şiş adet sancısı çekiyorum bel ağrım var . cıkolata kisti var fkt ilk defa boyle oldu. doktora gittim 10 gun once gözüken bişey yok bilmiyorum ya nasıl oluyor

Hamileyken de öyle ağrılar oluyo canım adet olacakmışın gibi
kese büyüdüğü için anne rahmine baskı yapıyormuş ondan
ağrılar oluyor inşallah bu bebek içindir canım:nazar:

X