Yerleşme kanamasından 6 gün sonra kahverengi akıntı dış gebelik mi ???

gzemgln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
14
-12
28
6 gün once yerleşme kanaması oldugunu düşündüğüm bi iki damla kırmızı kan geldi tuvaltteyken. Ve bazı bas donmesi meme hassasiyeti ara ara hafif kadık agrıları gibi belirtiler yasıyorum. Fakat dün aşırı sulu belli belirirsiz bi kahverengi akıntı farkettim iç çamaşırımda bu dıs gebelik belirtisi olabilir mi????? Yasayanlar lütfen cevap verebilir mi

Adetinize kaç gün var

Adetinize kaç gün var
Adetime 2-3 gün kaldı. Bu sabah miratech erken gebelik testi yaptım negatif silik cizgi bile yok. Ama yerleşme kanamasıydı bebce 6 gin onceki. Sizce başka bi testle tekrar deniyim mi bormal erken gebelik testi olmayan bi markayla bu testin pozitifi negatif gösterme ihtimalş var mı

Erken gebelik testi yalancı pozitif verdiğini duymuştum ama negatif veriyor mu bilmiyorum. Sizi üzmek istemem ama bu yaşadığınız şeyi defalarca ben de yaşadım hep yerleşme kanaması sandım ama sonra adetim başladı ama içiniz rahat edecekse normal test yapın. İnşallah hisleriniz doğrudur ve hamilesinizdir

Malesef bir de albinin kaset testini yaptım bugun o da negatif. Pozitif oldugu halde idrara düşmeme ihtimali yoktur heralde artık adetime 3-4 gün kaldı çünkü. İllaki birinde silikte olsa bi çizgi çıkardı diye düşünüyorum haklısınız. Bir hafta onceki de yerleşme alıntısı degilmiş dmeekki. Yapıcak bişey yok artık

Üzülme canım. Sürecin nasıl kaç zamandır bekliyorsun bilmiyorum ama sabrediyoruz sağlıklı sıhhatli evlatlarımız olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…