Yerleşme kanamasımı ???

bahar dursun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2023
7
0
19
Mrb arkadaslar 1 yıllik evliyim ve sizden yardım almak istedim esilmle ilişkiye girdikten bir gün sonra ped de pembe çok az kan vardı adet olucam zannetim üstünden 3 gün geçti ama hiç birşey yok birdaha gelmedi yerleşme kanaması olabilirmi genelde 3 ünde regl oluyorum atada bir hafta atıyor haziranın 18 inde hasta oldum 5 temmuz bugün ve bu kanamayı 3 veya 2 gün önce yaşadım

Test yaptınız mı

Hayır bir günde yerleşme kanaması değildir,mümkün değil ne ara döllendi
De yerleşti

De yerleş

De yerleşti
Çok komiksiniz gerçekten bir gün önceden bahsetmiyorum tanikide oncesindede ilişki yaşandı bu fikirlerinizi başkasına saklayın lütfen zekice düşünen bı insan bunu bile bile bir günde olmuycani bilir

Ve öyle birşey olmasa bile bilen birinden bir rahatsızlık olabilirmi diye düşünerek ogrenmek için yazdım yardımcı olacak kişiler cvp versin lutfen

Çok komiksiniz gerçekten bir gün önceden bahsetmiyorum tanikide oncesindede ilişki yaşandı bu fikirlerinizi başkasına saklayın lütfen zekice düşünen bı insan bunu bile bile bir günde olmuycani bilir
izden yardım almak istedim esilmle ilişkiye girdikten bir gün sonra ped de pembe çok az kan vardı
Çok saygısıydınız insan gibi yazdım,o zaman önce Türkçe yazmayı öğrenin yazdığınıza bir bakın nasıl anlaşıldığına karar verin..sizden zeka fışkırıyor

İnsan gibi yazmış halinizmi neyse sizinle tartismiycam gerçekten insanlık ölmüş burda birbirimize destek olmak için varız asalamak için değil

Yanlış anlaşılmaması icin ekleme yapicaktim ayrıca bnim Türkçem gayet iyi ama herkes anlar diye düşünmüştüm anlamiycak olanlarda varmış demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…