Yerleşme kanamasımı değilmi cok acil

ruzgar20

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
60
8
Arksdaslar Adetim tam 3 gün gecikti adet günümden önce az miktarda kahverengiden açık pembeye dönen bi lekelenmem oldu ve 3 gün lekelenme seklinde düzensiz geldi bitti normalde adetlerim 5 ila 7 gün arası yoğun bir şekilde olur yaşadığım yerlesme kanaması mı? aksamda idrar testi yaptım silik çıktı sizce hamilemiyim bu konu hakkında fikri olan varmıo_O

Arksdaslar Adetim tam 3 gün gecikti adet günümden önce az miktarda kahverengiden açık pembeye dönen bi lekelenmem oldu ve 3 gün lekelenme seklinde düzensiz geldi bitti normalde adetlerim 5 ila 7 gün arası yoğun bir şekilde olur yaşadığım yerlesme kanaması mı? aksamda idrar testi yaptım silik çıktı sizce hamilemiyim bu konu hakkında fikri olan varmıo_O
Hayırlı olsun cnm hamilesin bence ama git bi hastaneye kan tahlili yaptur icinde kalmasın:)

Tesekkur ederim canim benim insallah dedigin gibi olur ama hemen kan tahlilide yaptiramiyorum negatif çıkmasından korkuyorum Emin olamıyorum bu sabah yine test yaptım silik çıktı neden silik çıkıyo ki :KK17:
Aa olur mu kanda varsa cikar negatif diye bi durum olmaz ki bence yarina kadar olmazsan regl insallah ta olmazsın ilk isin kan tahlili vermek olsun

hamilesin ama neden iki gun geldi benim sadece iki damla gelmisti silik cikmasi yeni bir gebelik

Bilmiyorum ki canım ilk defa böle bisey geliyo başıma ama cok azdı hepsini toplasan 4 5 damla etmez
hamilesin biraz bekle kanaman olmazsa 7 haftalik gibi falan git doktora yoksa surekli kan isterler kesede suan gorunmez bekle ins guzel bir hamilelik

Bilmiyorum ki canım ilk defa böle bisey geliyo başıma ama cok azdı hepsini toplasan 4 5 damla etmez
Bu yerleşme kanamasıysa eger ki ona benziyor kizlar yerleşme kanaması 10 gun suren bile var telaslanma cnm sen hamilesin ınsallah:)

Bu yerleşme kanamasıysa eger ki ona benziyor kizlar yerleşme kanaması 10 gun suren bile var telaslanma cnm sen hamilesin ınsallah:)

Bide tek korkum kimyasal gebelik uzun süredir hamile kalmak icin uğraşıyorum 2 ay önce rahim bilmi cektirmistim cok soru sorduysam Özür dilerim arkadaşlar biraz heyecanlıyımda :oops:

Bide tek korkum kimyasal gebelik uzun süredir hamile kalmak icin uğraşıyorum 2 ay önce rahim bilmi cektirmistim cok soru sorduysam Özür dilerim arkadaşlar biraz heyecanlıyımda :oops:
Değildir merak etme inşallah hayirlisiyla kucagona alirsin bende bu ay film cekildin ins kalırım:oops:

Değildir merak etme inşallah hayirlisiyla kucagona alirsin bende bu ay film cekildin ins kalırım:oops:

Amin insallah Canim kesinlikle strese girme benim filden sonra oldu hatta gecen ay ki adetim erken geldi birçok parça düştü doktora sordum korkma rahim kendini temizliyodur bebege hazırlık yapıyodur demisti :KK39:

Amin insallah Canim kesinlikle strese girme benim filden sonra oldu hatta gecen ay ki adetim erken geldi birçok parça düştü doktora sordum korkma rahim kendini temizliyodur bebege hazırlık yapıyodur demisti :KK39:
Ayy inşallah ilk aydan kalanlari duymuştum rabbim beni onların icine kousun isteyen herkesede tez zamanda versinn aminnnnnn

Evet bazen banada öyle geliyo kan tahlili yaptirana kadar rahata eremiycem sanırım ama filmden sonraki 3 ay icinde hamile kalman daha yüksek
İnşallah oyle olur doktor 2 ay gelne demisti olmazsa asilama yapicak inşallah gerek kalmaz ya

X