Yerleşme kanaması

brndrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
3
0
25
Merhaba 2 gün önce akşam çok az kahverengi bir akıntı geldi ertesi gün sabah da aynı şekilde oldu ama çok çok azdı. Yani ped koysanız dolmaz iç çamaşırı kirletmez sadece peceteye bulaşır tarza bir akıntı. Bu yerleşme akıntısı mı bilemiyorum ben 11 aydır bebek için deniyorum ve bundan önce bazı aylarda adetim de böyle önce hafiften başlayıp sonra yoğun geldiği için başta çok umutlanmadım. Ama sonra baktım bu akıntılar 2 gün sürdü hatta ikinci günde gün ortasında bitti bugün ise hiç yok. Bel ağrım var şiddetli bir ağrı değil hafif ama uzun süren saatlerce hafif hafif sızlayan bir ağrı. Bugün ciddi bir açlık söz konusu bende. Yiyorum ama hemen acikiyorum sanki hiç yememisim gibi ciddi bir acıkma hissi oluyor doymuyorum.Bazı yazılarda okudum hamile kaldığı ay aşırı akıntısı olanlar varmis benim de ne hikmetse bu aralar normalden bile az günlük akıntılarım var . Önceden ovulasyon takibi yapardım ama bu ay onu da bıraktım bu ay biraz her şeyden vazgectigim bir aydı adetimi olup doktora gidip tedavi olmaya karar vermistim. Bu belirtileri yaşayınca kafam çok karıştı. İdrar gebelik testi bu sabah yaptım negatifti. Kimseye anlatamıyorum da. Çünkü herkes bizden bebek bekliyor ve anlatıp sonra adet olup hep hüsranla karsılastik bu yüzden artık çevreme açmıyorum bu konuları. Sizlerden yorum bekliyorum arkadaslar. Hamile olma ihtimalim var mı gebelik testi negatif çıktı ama acaba erken yaptığım için mi negatifti? Akıntı yönünden böyle çok az akıntı bu şekilde aclık hissi yaşayıp hafif agrılar ve lekelenmelerı olup hamile olduğunu öğrenen var mıydı

X