Yerleşme kanaması

inşsllah güzel haberler alırızben de yerleşme kanaması sanmıştım adet oldum bugün ,6 gün erken oldum hayırlısı bakalımm

hayir, ya kahverengi su gibi geliyor, ya da acik pembe su gibi. zaten bir tek pecetede farkediyosun, ya da pede damladiysa onda. pihtili gelmemesi gerek diye biliyorum, sizin pihtili mi?
Benimde öle kahverengi su dedgn gbi açık renk günlük pede az geliyor silince bile gelmiyor yerleşmemi oluyor şimdi adete 6 gün var test yapsam çıkar mı

Benimde öle kahverengi su dedgn gbi açık renk günlük pede az geliyor silince bile gelmiyor yerleşmemi oluyor şimdi adete 6 gün var test yapsam çıkar mı
Benim de adet günüme 11 gün kala kasık göğüs ve karın ağrısı oldu sonra o gece iç çamaşırıma açık kahverengi bi leke geldi peçeteye gelmedi tek seferlikti ben de acaba yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm çünkü daha önce hiç olmamıştı biraz ümitlendim açıkçası ama sonra yumurtlama döneminde de olabilir dediler belki ondandır diye düşündüm ama takvime göre bitmişti yumurtlama bakalım şu an üç gün var gecikmesini bekliyorum hiç test yapmadım. Belirtiler de var gibi tam anlayamıyorum çok fazla ağrım yok ama sancı oluyor arada sonra geçiyor.

Benim de ayni hala sizinle, bugun adetim geciki bir gun oldu ama yarin sabah test yapicam kesin sonuc almak icin. 6 gun once yapmayin erken ogrenmek iyi degil

Eğer 11 gün kalaysa umutlanma geçen ay başıma geldi 11 gün kala dediler yumurtlama olabilir ondandır ciddende ondamış birde kahvrenginin yanına açık pembe leke oluyordu snra bı tık köyü olmuştu adet oldum 1 gün kala. Ama bu sefer 1 hafta kala gelince şaşırdım. Ve pembe leke yok sadece açık kahverengi test almak istiyorum uzakta yoksa şimdi yapardım. İnş hamilesindir ama geçen ay benimde burda arkadsnda başına geldi o yuzden

Benim de ayni hala sizinle, bugun adetim geciki bir gun oldu ama yarin sabah test yapicam kesin sonuc almak icin. 6 gun once yapmayin erken ogrenmek iyi degil
İnsanda meraktan çatlıyor haklısınız haber verin benimde etiketleyin inşallah yarın sabah görürsünüz pozitifi

Ben de çok umutlanmak istemiyorum açıkçası O yüzden de test de alıp yapmadım çünkü yerleşme kanaması ya adetten sonra ya da adete dört beş gün kala oluyormuş genelde ama işte ister istemez insanın aklından geçiyor bi de daha önce hiç olmayınca acaba olabilir mi diye düşündüm. Şu anda zaten adet sancısına benzer Hafif ağrım var bakalım inşallah hamileyimdir ama düşük ihtimal tabi

İnsanda meraktan çatlıyor haklısınız haber verin benimde etiketleyin inşallah yarın sabah görürsünüz pozitifi
Ay insallah etiketlicemm dua ediyorum bizee
Adet belirtisi ağrı var mı peki
ayni oyle agrim vardi bu arada o agrii bende tahmini yumurtlama zamanindan beri var, bugun mesela daha hafif o kasik agrisi ama bu hafta full vardi sanci girip girip cikiyodu beyaz sarimsi akintim vardi hep bugun daha iyi, ben de bu pazartesi sali gormustum pembemsi kahvemsi kani iste lekelenme gibi, adet tarihim de pazar gunuydu dersek 6-7 gun once gordum aslinda ama tabi bilmiyorum yarin gorucez

İnşallah hayırlısıyla Güzel haberler alırız

Pozitif olalım canm benim de adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…