Yerleşme kanaması yardım

fcucak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
17
1
38
Hanımlar; adetim bittikten 1 hafta sonra baş parmağımın tırnağı kadar açık renk lekelenmem oldu.çok az miktardaydı ve devamı gelmedi. Korunmuyoruz. yerleşme kanaması olma ihtimali var mıdır? Daha önce adetten sonra hiç lekelenmem olmamıştı.

Hanımlar; adetim bittikten 1 hafta sonra baş parmağımın tırnağı kadar açık renk lekelenmem oldu.çok az miktardaydı ve devamı gelmedi. Korunmuyoruz. yerleşme kanaması olma ihtimali var mıdır? Daha önce adetten sonra hiç lekelenmem olmamıştı.
Adet bitiminden bir hafta sonra yerleşme kanaması değilde yumurtlama kanaması yaşıyor olabilirsiniz

Regl döneminden 2 5 gün önce kanama oluyor. Ara kanama veya yumurtlama kanaması yaşıyor olabilirsin.

Merhabalar bat 12 eylül de fakat regl olmadım. Bugün sabah test yaptım evde ikinci çizgi silik cıktı. Kan verdim beta hcg 11 cıktı. Fakat sabah peceteyeçok hafif kahve rengi leke geldi bir kere sizce yerleşme kanaması mi yoksa regl mi olacam

Umutlandırmak gibi olmasın ama bence hamilesin. Kan testi yaptır bence bir iki gün sonra tekrar. Sonucunu tekrar yazar mısın merak ettim bende

Umutlandırmak gibi olmasın ama bence hamilesin. Kan testi yaptır bence bir iki gün sonra tekrar. Sonucunu tekrar yazar mısın merak ettim bende
Doktora gittim hamile değilmişim adet oldum sonrasında. Doktor kimyasal gebelik, yalancı gebelik diyoruz bu durumlara çok çocuk isteyen anne adaylarında olabiliyor dedi

X