Yerleşme Kanaması ve Negatif Erken Gebelik Testi

Lotuslilium

Yıldızlar da kayar…
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2014
205
65
29
Herkese merhaba,
Adet günüm yarın veya öbürgün olmalı. Adet günümü belirtilerle anlayan biriyimdir. Bugün wc gittiğimde peçeteye biraz pembe kan geldiğini (akıntıyla karışık) gördüm. Aa erken oluyorum heralde dedim, ped taktım. Sildikçe gelen pembe lekeler oldu. Pedime de biraz akıntıyla karışık biraz pembe akıntı gelmiş. Ama 1 saate kesildi ve beyaza döndü. Bir kez daha böyle bir şey gelmişti ama o idrar yolu enfeksiyonu ile ilgiliymiş. Araştırınca akıntıyla karışık gelmesi yerleşme kanaması olduğunu gösteriyor. Belim çok ağrıdı, bacaklarıma vurdu. Ben regl olduğumu düşünüp tekrar wc gittiğimde ise yine hiç bir şey yoktu. Buna güvenip predictor yaptım. (Yalnız idrarımı bir kaç damla yapabildim 🤦🏻‍♀️) Negatif çıktı.
Yerleşme kanaması yaşayıp sonrasında pozitife dönen oldu mu? İyice manyak mı oldum diyorum yoksa.😬

Bir de alakası olabilir mi bilmiyorum ama mfk ürünlerine başladık eşimle.
Geçen ay famera + çatlatma iğnesi bir etki etmeyince böyle bir karar verdik. Başına gelen var mı acaba ?

Herkese merhaba,
Adet günüm yarın veya öbürgün olmalı. Adet günümü belirtilerle anlayan biriyimdir. Bugün wc gittiğimde peçeteye biraz pembe kan geldiğini (akıntıyla karışık) gördüm. Aa erken oluyorum heralde dedim, ped taktım. Sildikçe gelen pembe lekeler oldu. Pedime de biraz akıntıyla karışık biraz pembe akıntı gelmiş. Ama 1 saate kesildi ve beyaza döndü. Bir kez daha böyle bir şey gelmişti ama o idrar yolu enfeksiyonu ile ilgiliymiş. Araştırınca akıntıyla karışık gelmesi yerleşme kanaması olduğunu gösteriyor. Belim çok ağrıdı, bacaklarıma vurdu. Ben regl olduğumu düşünüp tekrar wc gittiğimde ise yine hiç bir şey yoktu. Buna güvenip predictor yaptım. (Yalnız idrarımı bir kaç damla yapabildim 🤦🏻‍♀️) Negatif çıktı.
Yerleşme kanaması yaşayıp sonrasında pozitife dönen oldu mu? İyice manyak mı oldum diyorum yoksa.😬
Bir kaç damla idrar derken? Test için yeterli idrar olmamıs olabilir. Yerlesme kanamasının ertesi günü gebelik varsa testte cıkar

Yok malesef, dün bir daha yaptım test ilk test belki idrar yetersizdir diye. Elimde test kalmadı. Cuma gibi yenileri gelir.😬 Bu durumu çok anlayamadım.
İnternette yerleşme kanamasından sonra yükselir de yazıyor, yerleşme kanamasında zaten hcg vardır da yazıyor. Dev bir soru işareti yani

Yok malesef, dün bir daha yaptım test ilk test belki idrar yetersizdir diye. Elimde test kalmadı. Cuma gibi yenileri gelir.😬 Bu durumu çok anlayamadım.
İnternette yerleşme kanamasından sonra yükselir de yazıyor, yerleşme kanamasında zaten hcg vardır da yazıyor. Dev bir soru işareti yani
canim ben de yerlesme kanamasini pazar ve sali gunu yasadim ayri ayri, sali sabah kan verdim pozitif cikti ama henuz cok yeni yakaladim beta degeri daha cok yeni ve az, yani bence daha yeni tutundigu icin oyle diye dusunuyorum, senin gebelik testinde cikmamask normal. Yumurtlama gunlerini degerlendirdin mi?

canim ben de yerlesme kanamasini pazar ve sali gunu yasadim ayri ayri, sali sabah kan verdim pozitif cikti ama henuz cok yeni yakaladim beta degeri daha cok yeni ve az, yani bence daha yeni tutundigu icin oyle diye dusunuyorum, senin gebelik testinde cikmamask normal. Yumurtlama gunlerini degerlendirdin mi?
Açıkçası bu ay, geçen ay femera kullandığım için erken yumurtlama gördüm. Ama sonrasında bir daha yumurtlamış olabilme ihtimalini düşünüyorum sonrasında. Eğer o yumurtlama günü olduysa henüz saha 13. Gün falan olmalı. Sizin beta kaç çıkmıştı acaba lekelenmede?

Hayırlı olsun bu arada, umarım gebeliğiniz sağlıklı ve sorunsuz ilerler.🌸

Yerlesme den sonra hcg anca sargilaniyo diye biliyorum’once kan a sonra idrarar. Insallah hamilesinizdir. Belirtileriniz nelerdi ne zaman basladi? Adetiniz ne zaman gelecekti

Benim dün öğle saatlerinde oldu. Açıkçası ağrım olur regl geldiğinde. Öyle bir şey de olmadı. Benim reglm gelmedi, akıntım da beyaza döndü. Sadece belim (özellikle sağ tarafı) çok ağrıdı. Bacağıma vurdu ağrısı. Şu an iyiyim, regl durumum yok yani.
Testi dün yaptım lekelenmeden bi kaç saat sonra. İşte çıkmayınca (predictor) dedim değil heralde ama ne.😁🥲

Ay hatta rengi çok pembeydi, benim regl öyle başlar. O kadar emindim ki regl olduğuma. Aa hem erken geldi hem de ağrı yaşamadım dedim. Bu ay stresli bir aydı benim için. Acaba dedim o mu etkiledi ama ne gelen var ne giden.
Vücudum pek şaşmaz ama belki sökülemedi tam. Hiç bilmiyorum. 🥲

İnşallah.🌸 ben ped bile takmıştım, pedime çok hafif gelmiş. Sonrasında belim ağrıyınca kanamam başlamıştır diye düşündüm. Bir baktım tertemiz hatta beyaza dönmüş akıntım. İyice kafam karıştı. Eğer bu yerleşme kanamasıysa sadece testte çıkmaması bir tuhaf geldi bana ama. Bilemiyorum.🥲

X