:( Yerleşme kanaması ve erken gebelik testi

unendlich

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2011
8
0
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var uzun zamandır siteyi takip ediyorum, yeni üye oldum..2 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor 2 aydır klomen kullanıyorum, bu ay herşey yolundaydı erken gebelik
testi yaptım ve malesef negatif çıktı..çok üzülmüştüm ki bugün adetime 6 gün kala çok açık pembe akıntım geldi ama çok az ve biraz belim ağrıyor..yerleşmeden kaynaklı olabilirmi, yoksa yine benim hayallerim mi anlayamıyorum.. erken gebelik testi hatalı çıkan varmı :KK43:

canım adet geçmeden yapılan testler hata veriyor. ona aldırış etme. gelelim lekelenmene adete bir hafta kala yerleşme kanaması hamileliğin habercisi olabilir. gerçi benim geçen ay öyle oldu adetime 5-6 gün varken 1-2 damla pembe akıntım oldu ümitlendim ama bir hafta sonra adet oldum. sen en iyisi adetini bekle. gecikme olursa tahlil yap. İnşallah seninki yerleşme kanamasıdır. hayırlı haberlerini bekliyoruz. :KK34:

Son düzenleme:
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var uzun zamandır siteyi takip ediyorum, yeni üye oldum..2 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor 2 aydır klomen kullanıyorum, bu ay herşey yolundaydı erken gebelik
testi yaptım ve malesef negatif çıktı..çok üzülmüştüm ki bugün adetime 6 gün kala çok açık pembe akıntım geldi ama çok az ve biraz belim ağrıyor..yerleşmeden kaynaklı olabilirmi, yoksa yine benim hayallerim mi anlayamıyorum.. erken gebelik testi hatalı çıkan varmı :KK43:

erken gebelik testi kullanmadım ama hatalı çıktığını duymuştum.bence sen moralini bozma adetin geçince gebelik testi yap...
yerleşme kanaması için biraz erken bir dönem bence canım....

arkadaşlar merhaba benim ilişkimin üstünden 21 gün geçti 16.gün kan testi yaptırdım yani 5 gün önce negatif çıktı 0.6 .dün muayene oldum rahmimde kalınlaşma görüldü kan testi için biraz geç tarih werdikleri için yaptırmadan çıktım özele yaptırırım diye.son adet tarihime göre hareket edemiyorum çünkü ilişkiden 4 gün sonra adet gördüm we adet bitiminden beri günden güne artan aşırı hamilelik belirtilerim war yorumlarınızı bekliyorum

X