Yerleşme kanaması oldugu gün kanda pozitif çıkar mı ?

Nedesemolmuyor1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
2.933
1.459
32
Adetimden farklı bi kanamam var açık kırmızı çok az kesik kesik. Adet agrısı da yok. Test yaptırdım negatif çıktı. Yerleşme kanaması olurken kanda pozitif çıkar mı

Adetimden farklı bi kanamam var açık kırmızı çok az kesik kesik. Adet agrısı da yok. Test yaptırdım negatif çıktı. Yerleşme kanaması olurken kanda pozitif çıkar mı
Yerleşme kanaması olduğunda çıkmama ihtimali çok yüksek bu konuyu ben araştırdım bikeresinde ve yerleşme kanamasından 4 gün filan sonra kanda bir hafta sonra idrar testinde çıkıyormuş.. bazen yerleşme kanaması olmaz da gebelikten kaynaklanan bir kanama da olabilir ilk aylarda normaldir size tavsiyem biraz bekleyip öyle test yaptırmanız

Sordum doktora yerleşme kanaması ise çıkar mıydı dedim çıkardı dedi. Ama kesildi kanamam dün çok az ve açık renkli geldi 3-4 kez başka gelmedi. Kanda 0.1 çıktı olsa çıkardı diyor

Vallahi kimiside çıkmaz diyor elbette umutlandirmakta istemem ama yani burda çok duyduk gebe iken kanda hemen cikmayani adet olmazsan bir kez daha test yap evde

Merhaba kızlar size birşey sorabilirmiyim ben aşılama yaptırdım 25 kasımda dün güzdüz kahverengimsi peçeteye silince geldi 2 kere birdaha hiç gelmedi ağrım falanda yok bugun test yaptırdım negatif çıktı acaba dünkü leke yerleşme kanamasımıdır öyle olsa kanda yinede hamile olduğum çıkmazmıydı?

Yerleşmeden bikaç gün sonra çıkar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…