Yerleşme kanaması olabilir mi?

melekkce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
13
2
24
merhaba hanımlar

sürtünme ilişkisi yaşadım. ve 6 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu. 7. gün kahverengi bir pıhtı geldi ve sonrasında minik minik lekelenme oldu. bunun ne olduğunu anlamadım.

yaptığım şeyden çok çok pişmanım umarım böyle bir şey yoktur.

Son düzenleme:
merhaba hanımlar

ben bekar ve aile evinde yaşayan 22 yaşında bir kadınım. buraya son çare olarak yazmaya karar verdim nolur yargılamayın çok pişmanım, çok üzgünüm ve korkuyorum.

çölyak olduğum için adet düzensizliği yaşayan biriyim. yediğim besinlere göre adet olmam 50-60 hatta 90 günü bile bulabiliyor. bu ay da gecikir diye düşünüyordum.

gelelim konuya..
ben 5 mart pazar günü erkek arkadaşımla yakınlaştım. sürtünme vs yaşadık ama bakireyim yani içeri girmedi.

bu ilişkiden 6 gün sonra cumartesi günü kahverengi lekelenmem oldu. ertesi gün ise pıhtı gibi bir şey geldi. görsellerini affınıza sığınarak ekleyeceğim. ve bu kahverengi lekelenme 5 gün sürdü damla damla şekilde çok çok az. bugün de sarıya döndü, normal akıntım sarı renkte geldi yani.

ve ben bu yerleşme kanaması mı diye çok korkuyorum.. ne yapıcam bilmiyorum. ilişkiden 6 gün sonra yerleşme kanaması olur mu?
kan testi yaptırırsam ailem öğrenir diye korkuyorum. 22 yaşındayım.

çok pişmanım tövbe ettim, evlenmeden bir daha yaklaşmayı bile istemiyorum. yardımcı olur musunuz?
bakireyseniz hamile olma şansınız neredeyse sıfır sürtünme yoluyla hamile kalamazsın hamile kalmak sanıldığı kadar kolay birseu değil ben 2 yıllık evliyim korunmadigim halde hamile kalamadım tabi bu kişiden kişiye değişebilir korkma olur öyle kanamalar insan vücudunda bende yaşıyorum tabi evlenmeden böyle birsey yapman yanlış hemde çok. eleştirmek bana düşmez senin seçimin. kısacası hamile olma şansın neredeyse sıfır

Danielaa Danielaa
ben çok pişmanım bu bana ders oldu. bir daha evlenene kadar düşünmüyorum. bu yıl sonu evlenmeyi düşünüyoruz asla yanaşmam artık bu şeylere.

çok korktum inşallah dediğiniz gibidir inşallah.
yorumunuz için teşekkür ederim

bakireyseniz hamile olma şansınız neredeyse sıfır sürtünme yoluyla hamile kalamazsın hamile kalmak sanıldığı kadar kolay birseu değil ben 2 yıllık evliyim korunmadigim halde hamile kalamadım tabi bu kişiden kişiye değişebilir korkma olur öyle kanamalar insan vücudunda bende yaşıyorum tabi evlenmeden böyle birsey yapman yanlış hemde çok. eleştirmek bana düşmez senin seçimin. kısacası hamile olma şansın neredeyse sıfır
merhabalar 8 ocakta korunarak ilişki yaşadım hiç bir sorun yoktu ama ilk kez yaşadığım için ertesi gün hapı aldım 1 hafta sonra ara kanama yaşadım şubat ayında reglim gecikti 16 gün sonradan regl oldum biraz yoğundu ve ağrılıydı reglden sonra yumurtlama dönemi dışında farklı günlerde 2 kere korunarak ilişkim daha oldu falat eminim ki hiç bir sorun yaşamadık boşalma yırtılma vs olmadı fakat bu ay reglim gecikti çok ağrım var fakat yine de regl olmadım sizce sebebin nedir ilac yüzünden mi acaba

X