Yerleşme kanaması nasıl oluyor?

sarisintweety

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2023
26
11
27
Selam kızlarr
Önceki regl tarihim 2 ağustos
Yumurtlama günüm 12 ağustos
Beklediğim regl günü de normalde 30 ağustostu ama bugün çamaşırımda koyu renkte bi kanama gördüm kahverengimsi bir renk, şuan silince peçeteye gelmiyor. Regl olduğumu düşündüm ama yine de insan umutlanmadan edemiyor ☺️
Eşimle 9-10-11-12 ağustos korunmasız ilişkimiz oldu. Acaba bu kanama yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünmeye başladım.
Yerleşme kanaması nasıl olur? Reglden kaç gün önce olur? Lütfen beni bilgilendirir misiniz? Cahilliğimi mazur görün lütfen, bu konuda çok bilgi sahibi değilim 🥲🥲

Selam kızlarr
Beklediğim regl günü de normalde 30 ağustostu ama bugün çamaşırımda koyu renkte bi kanama gördüm kahverengimsi bir renk, şuan silince peçeteye gelmiyor. Regl olduğumu düşündüm ama yine de insan umutlanmadan edemiyor ☺️
Eşimle 9-10-11-12 ağustos korunmasız ilişkimiz oldu. Acaba bu kanama yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünmeye başladım.
Yerleşme kanaması nasıl olur? Reglden kaç gün önce olur? Lütfen beni bilgilendirir misiniz? Cahilliğimi mazur görün lütfen, bu konuda çok bilgi sahibi değilim 🥲🥲
Benimde adet günümde lekelenme olmuştu peceteye silincede pempe geliyordu sonra bir daha gelm misti hamileyim suan

Benimde adet günümde lekelenme olmuştu peceteye silincede pempe geliyordu sonra bir daha gelm misti hamileyim suan
Teşekkür ederim inşallah güzel haberinizi bekliyorum
Çok tebrik ederim 🥰
Şuan için sabırla gecikmemi bekliyorum. Lekelenmeden sonra sadece peçeteye sildiğimde pembe geliyordu benim de. Şuan için kesildi.
Erken test yapıp üzülmek istemediğim için sabrediyorum 😊 inşallah güzel haber veririm size

Çok tebrik ederim 🥰
Şuan için sabırla gecikmemi bekliyorum. Lekelenmeden sonra sadece peçeteye sildiğimde pembe geliyordu benim de. Şuan için kesildi.
Erken test yapıp üzülmek istemediğim için sabrediyorum 😊 inşallah güzel haber veririm size
Teşekkür ederim inşallah sizde güzel haberler alırsınız mutlaka haber verin 🤲☺️

Merhaba benim de peçeteye silince bi açık kahve bi açık tonlarda bi renk geliyor ama bugün silince kırmızı geldi baya. Bir gün önce de yine çok azıcık da olsa kırmızı geldi. Ama peçeteye silince oluyor. Bu akıntı olayı 3 gündür falan böyle. Kırmızı olması ne demek acaba adet günüm gelmedi ama daha 3-4 gün var

Merhaba benim de peçeteye silince bi açık kahve bi açık tonlarda bi renk geliyor ama bugün silince kırmızı geldi baya. Bir gün önce de yine çok azıcık da olsa kırmızı geldi. Ama peçeteye silince oluyor. Bu akıntı olayı 3 gündür falan böyle. Kırmızı olması ne demek acaba adet günüm gelmedi ama daha 3-4 gün var
Canım benim 1 gün olmuştu oda çok az erken gebelik testi yap istersen

Benimde adet günümde açık renk kanama ve ertesi gün kahverengi lekelenme oldu . Yerleşme kanamasiymis şuan hamileyim
Peki kanamadan be kadar sonra kan veya idrar testi pozitif çıktı sizin? Benim bugün sizinki gibi lekelenmem oldu. Akşamında kan verdim negatif çıktı. Acaba yerleştiği için henüz hcg yükselmemiş olabilir mi?

Peki kanamadan be kadar sonra kan veya idrar testi pozitif çıktı sizin? Benim bugün sizinki gibi lekelenmem oldu. Akşamında kan verdim negatif çıktı. Acaba yerleştiği için henüz hcg yükselmemiş olabilir mi?
1 hafta sonra kan verdim çıkmıştı adetiniz kaç gün geçti

1 hafta sonra kan verdim çıkmıştı adetiniz kaç gün geçti
Ayrıca dün bi kez lekelenmem oldu. Bugün tekrar bi defalık oldu. Ve adet olacakmış gibi bi ağrı da yok. Sebebini anlayamadım. Olsaydı kanda çıkardı dün diye düşünüyorum ama geç döllenme de olabilir mi diye düşündüm. En iyisi sanırım beklemek.

Selam kızlarr
Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı midemde şişkinlik ve yanma var ve az önce kahverengi lekelenme tarzında bişeyler oldu acil yardım lütfen (pazartesi kan vericem) ama duramıyorum benim de 30 Ağustosta olmam lazımdı şuan 10 gün gecikti

Tam 15 gun once mikrocip asilama yaptirdim
Son 2 gundur lekelenmeler var. Regl oldugumu dusunuyorum cok uzgunum ama bu implantasyon olabilir mi? Normalde regl cok agir geciyor cok sancim oluyor. Su an sancim pek yok belim agriyor sadece ve asiri yorgunluk var. Yarin kan testi verecegim sizce yerlesme kanamasi midir?
2 gun once gebelik testlerim negatif cikmisti 🥹

X