Yerleşme kanaması mıııııı acillll

Değerlendir bence asıl asilmamiz gereken gün catladiktan sonraki gün riske atma bence tam yetkin olan arkadaşlar yazar zaten

Benimde adetime 5 gün var ve hafif lekelenmem oldu normalde hiç erken adet olmam beklediğim günden ya bir gün önce ya bir gün sonra 5 gün var daha koyu kahve bi leke geldi acaba adet mi olacam yoksa yerleşme kanaması dedikleri mi nasıl ayırt edebilirim ve test ne zaman yapmalıyım bilgisi olan ?

Merhaba benim adetime 3 gün var dediğiniz gibi erken adet olmam ya bir gün önce yada bir gün sonra olurum. Bugün akşam kahverengi lekelenme oldu. Çocuk düşünüyoruz. Bu ayı değerlendirdik hiç adet olucam diye sancım sırt ağrım da yok

Merhaba. Gebeymişim fakat düşük yaptım o yüzden kanamam olmuş 2 gün önce de kürtaj oldum

Teşekkür ederim. Siz ne yaptınız lekelenmeniz devam ediyor mu ?
Yani evet ara ara oluyor ama galiba adet olucam bilmiyorum ki de çünkü sivilcem de çıktı. Doktorum adet olursa ara beni dedi tedaviye başlayacağız nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyorum

Yani evet ara ara oluyor ama galiba adet olucam bilmiyorum ki de çünkü sivilcem de çıktı. Doktorum adet olursa ara beni dedi tedaviye başlayacağız nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyorum
Gebelik testi yapmadınız mı ? Herhangi bir sorununuz var mı pcos falan nasıl bir tedaviden bahsetti size

Gebelik testi yapmadınız mı ? Herhangi bir sorununuz var mı pcos falan nasıl bir tedaviden bahsetti size
İki gün önce yaptım negatif gebelik yok. Eşimle ikinci çocuğu istiyoruz geçen Eylül ayında ağır bir enfenksiyon geçirdim 5 tane düşük yaptım sonra anladık ki tüplerim tıkanmış ameliyat oldum 27 mayısta tüplerim açıldı ilk ay deneyin dedi yinede gebelik olmazsa tedaviye başlayacağız. Galiba ilaç tedavisi femera gibi ilaçlar zannımca biraz araştırdım. Herhangi bir hastalığım yok

Hmm anladım hakkınızda hayırlısı. Doktorum bana da rahim filmi çektir dedi nasıl bir süreç nerede çektirdiniz ağrı vs oluyor mu

Hmm anladım hakkınızda hayırlısı. Doktorum bana da rahim filmi çektir dedi nasıl bir süreç nerede çektirdiniz ağrı vs oluyor mu
Konyadayım akşehirdeyim ben parkhayat hastanesinde çekildim. Adetten hemen sonra çekiliyor. İlk hsg çekildiğinde hafif adet sancısı gibi oldum sonra açılmağı iki tüpümde tıkalıymış. İki gün sonraya ameliyat eşliğinde yaptı tam uyuttular beni öyle yaptı doktorum.anestezi de yapıldığında hiç ağrım olmadı ama ilk denemede sancım çoktu

Peki ben kürtaj oldum 2 gün önce o şekilde çekerler mi yoksa beklemem mi gerekiyor yarın gideceğim randevu mu veriliyor yoksa gittiğinde hemen çekiliyor mu

Peki ben kürtaj oldum 2 gün önce o şekilde çekerler mi yoksa beklemem mi gerekiyor yarın gideceğim randevu mu veriliyor yoksa gittiğinde hemen çekiliyor mu
Yeni kürtaj olmuşsunuz bu konuda herhangi bir bilgim yok ama hsg adet bitimin den hemen sonra çekiliyor çünkü rahim o zaman gevşek olduğu için doktor daha iyi müdahale edebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…