Yerleşme kanaması mıdır

ddm321

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2023
4
0
29
Kızlar merhaba fotoğraf için kusura bakmayın lütfen sorabileceğim hiç kimse yok o kadar çaresizim ki evde erken gebelik testi yaptım pozitif kan testi verdim negatif adetime 5 gün kala bu şekilde lekelenmeler olmaya başladı yerleşme kanaması mıdır bu başınıza böyle bişey geldiyse yardımcı olabilir misiniz nolur🥹

Son düzenleme:
BİRAZ UZUN AMA KUSURA BAKMAYIN
Hanımlar mrb benimde bi sorum olacak umarım cevaplarsınız eşim yurt dışındaydı 24 aralıkta döndü iki kere geri çekilmeyle ilişkimiz oldu ertesi gün şehir dışına çıktı başka ilişki olmadı 2 gün sonra çok afedersiniz özür diliyorum tuvalete gittiğimde donmuş meni gördüm çamaşırımda normalde dün olmam gereken adeti ilişkiden bi hafta sonra lekelenme tarzında 3 gün yaşadım ilk gün peçeteye sadece ikinci gün bi tık arttı üçüncü gün leke ve bitti ayın birinde bitti ve o günden beri kasık bel ağrısı baş dönmesi mide bulantısı uyku şikayetlerim var doktora gitti leke bittikten 5 gün sonra kan negatif ama rahim kalınlığı 12 mm dedi bi kaç gün sonra tekrarla testi dedi hamile olma ihtimalim var mıdır bu kalınlık kqnamadan 5 gün sonra normal mi fazla mı acaba çok teşekkürler şimdiden

Kızlar merhaba fotoğraf için kusura bakmayın lütfen sorabileceğim hiç kimse yok o kadar çaresizim ki evde erken gebelik testi yaptım pozitif kan testi verdim negatif adetime 5 gün kala bu şekilde lekelenmeler olmaya başladı yerleşme kanaması mıdır bu başınıza böyle bişey geldiyse yardımcı olabilir misiniz nolur🥹
Ben göremedim görseli ama bende de adet öncesinde kahverengi kırmızı lekelenmeler olmuştu

ben foto görmedim ancak bahsettiğiniz şekilde gebelik testi yaptım kan testi de verdim hepsi pozitifti ve reglden 2-3gün öncesinde damla şeklinde lekelenmeler oluyordu. 10 gün civarı sürdü sonra da adet oldum. kimyasal gebelik.

Mrb hanımlar size bir sorum olacak bugün tam 29 gün adet gecikmem oldu 2 defa kan tahlili verdim ama birşey çıkmadı ilk bir hafta gecikmemde belirti vardı ama şuan sadece karın şişkinliği ve ağrısı bide kasıkta ağrı oluyor sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?🤲

X