Yerleşme kanaması mı

mavimsiiii1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
89
7
34
Kızlar merhaba sizin yorumlarınıza ihtiyacım var .

Temmuzun 5 inde adet oldum .

10 Temmuzda adetim bitti .

Toplam 5 gün sürdü.

2 gün sonra eşimle ilişkiye girdik ama içime boşalma olmadı

Ve dün aniden sancı girdi sol kasıgıma 2-3 saat agrıdı

Tuvalete gitme ihtiyacı duydum .

Ve peçeteye sürdüğümde kırmızı pıhtı şeklinde az miktarda kan geldi

Sonra tekrar sürdüğümde leke şeklinde geldi ve bir daha hiç gelmedi.

Bugün yumurtlama dönemim

Ve aşırı agrım var ..

Böyle adet agrısı giibi

İlişkinin üstünden 11 gün geçti

Sizce bu kanama yerleşme kanaması olabilir mi ?

Kızlar merhaba sizin yorumlarınıza ihtiyacım var .

Temmuzun 5 inde adet oldum .

10 Temmuzda adetim bitti .

Toplam 5 gün sürdü.

2 gün sonra eşimle ilişkiye girdik ama içime boşalma olmadı

Ve dün aniden sancı girdi sol kasıgıma 2-3 saat agrıdı

Tuvalete gitme ihtiyacı duydum .

Ve peçeteye sürdüğümde kırmızı pıhtı şeklinde az miktarda kan geldi

Sonra tekrar sürdüğümde leke şeklinde geldi ve bir daha hiç gelmedi.

Bugün yumurtlama dönemim

Ve aşırı agrım var ..

Böyle adet agrısı giibi

İlişkinin üstünden 11 gün geçti

Sizce bu kanama yerleşme kanaması olabilir mi ?
Regline ne kadar var

Bence yerlesme kanaması değil. Bence o ilişki sonrası gelen damarlarda kalan olabilir. Benim yerleşme kanamam oldu. Yumurtsmin catlsdigi günden 12 gün sonra. Kahverengi ve suruntu şeklindeydi hastalık başlangıcı gibi. 2 gün azar azar sürdü bende hasta olmayınca test yapınca anladım yerleşme kanaması. Bence senin söylediğin zaman yerleşme için biraz erken inşallah hayırlısı olur

Aaa mesajını şimdi anladım 11 gün geçti demişsin lekelenme bu 11. Günde mi oldu. Kırmızı gelmesi biraz şaşırtti yerleşme pembe veya kahve rengi gibi olur tam kan rengi gelmez. Umarım güzel sonuçlar alırsın canım. Ama bendede yerleşme kanaması olacağı zaman adet olucagim gibi aşırı ağrı vardı

Aaa mesajını şimdi anladım 11 gün geçti demişsin lekelenme bu 11. Günde mi oldu. Kırmızı gelmesi biraz şaşırtti yerleşme pembe veya kahve rengi gibi olur tam kan rengi gelmez. Umarım güzel sonuçlar alırsın canım. Ama bendede yerleşme kanaması olacağı zaman adet olucagim gibi aşırı ağrı vardı
Kırmızıydı ve pıhtı şeklindeydi fotoğrafını cekmiştim zaten doktora gidrsem
Gösteririm diye ama bilmiyorum normalde ilk kez basıma geliyor

Ama yumurtlama dönemindeyim bugün yumurtlama kanaması da olabiliyormuş zaten çocuk istemiyorum

Çok özür dilerim normalde atmazdım ama strese girdim
Fotoğrafını sizinle de paylaşmak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil yerlesme canım ara kanama yaşamış olabilirsin kirmizi olmaz kahve rengi veya pembemsi pıhtı reglide olur genelde
12 sinde ilişkiye girdim 21inde kan geldi ama dahası da gelmedi bugünde yumurtlama gunum 😔

Lütfen fotoğrafı kaldırın.

İçinize boşalma olmadıysa yerleşme kanaması değildir. Yumurtlama dönemlerinde benden de kan gelirdi. Onun gibi bir şeydir.

Geçmiş olsun.

X