Yerleşme kanaması mı??

tubacannn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2022
27
7
29
Herkese merhaba. Bundan 2 gün önce 3 test yaptım meraktan reglime 1 hafta kala 1 tanesi pozitif diğer ikisi negatifti ben ümidimi kesmiştim artık reglime şuan 5 gün var ki ben periyodum normalde çok düzenlidir çok istisna 2 gün önce felan regl olurum bugün afedersiniz kahvemsi bi leke geldi günlük ped koydum devamı yok ama henüz yerleşme kanaması olabilir mi ama bebek olsaydı testte çıkmaz mıydı birde yumurtlama dönemlerimde çok ilişkiye giremedik bebek şansı bilmiyorum var mıdır testte negatif çıkması normal mi şuan için ne yapmalıyım birde herhangi bi belirti vs yok regl dönemlerimde neredeyse hastanelik olurum aşırı bel ağrısı kusma şeklinde devam eder bilmiyorum bu neyin nesi

Google a yaz yerleşme kanaması görselleri diye onlar gibi mi bak. Bende bu ay yerleşme kanamasını regl sanmışım. Peçeteye hafif pembelik ve kahverengi kan geliyor. Ama regl gibi sürekli akan devam eden bişey değil, ped dolmuyo ufacık bi leke oluyo. Test yanıltıyor kan verin pazartesi hemen belli olur

Google a yaz yerleşme kanaması görselleri diye onlar gibi mi bak. Bende bu ay yerleşme kanamasını regl sanmışım. Peçeteye hafif pembelik ve kahverengi kan geliyor. Ama regl gibi sürekli akan devam eden bişey değil, ped dolmuyo ufacık bi leke oluyo. Test yanıltıyor kan verin pazartesi hemen belli olur
Evet kesinlikle çok az bi leke öyle bi bakayım bakalım kan vereyim artık en azından içim rahat olsun. Birde herhangi bi belirti vs yok göğüslerimde kasıklarda felan

Kan verin birşey yoksa adet söktürücü kürler yapın, internette var ya da ilaç kullanın ki temizlensin iyice, sonra denemeye devam 🥰

X