Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması mı Yumurtlama kanaması mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yaptınız acaba durumunuz nedir?

ara kanamaymış maalesef bu ay da olmadı
Canm benm hamile kalmadan 2 ay önce dediğin gibi ara kanamalarım oldu hamilelikten şüphelenme imkanım yoktu çünkü esim yanımda değildi normalde ben 32-35 gün arası adet olurdum birinde 17 günde oldum birinde 20 günde oldum en son olduğumdan esim buradaydı iste ovulasyon testi kullandm hamile kaldım insallah seninde öyle olur rahim bebek ariyo derler yaşlı insanlar böyle geç adet olduğunda erken adet oldugunda

inşallah o kadar isterim ki pko olduğum için ovulasyon testi sürekli pozitif çıkıyor maalesef tam ne zaman oluyor bilemiyorum

Şu an ovulasyon dönemindeyim adete 14 gün kala kahverengi akıntı geldi. Kan verdim 37 çıktı. 3 gün sonra yani bugün tekrar kan verdim HCG 49 çıktı. Dr a göre şu an 3 haftalık hamileyim.
Peki ne zaman yumurtlamışsını ?
Ayno durumdayım. Adetime 14 gün var açık pembe kN geliyor. Yerleşme kanaması mı acaba

Evet olabilir ilk gebeliğimde adete 5 gün kala sadece çamaşırımı kirletecek şekilde 1 gün süren pembe kahve arası lekelenmem olmuştu. İnşallah hamilesinizdir

Bence ovulasyon kanaması bende yaşadım hep kasık agrisiyla değerlendirin
Merhaba sorumun cevabini bulamadım sizde yaşadınız galiba. Benim.adete 10 günüm var ve peceteye silince çok açık kahvemsi.pembemsi akıntı geliyo ilk defa yaşadım bu durumu. Sizde mi yaşadınız olabiliyomu çok korktum

Evet ben evlendiktan sonra yasadim sanirim hormonlar degisince hatta agrili geciyordu benim ovulasyon donemi daha 10 gun varken bence yumurtalama donemi de olabillirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…