yerleşme kanaması mı yaşıyorum lütfen yardım edin ...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
slm benim sorunum SAT tarihim 8 Temmuz 2011 muhtemel yumurtlama tarihleri isi 20 temmuz - 25 temmuz arasıydı ben bu yumurtlama tarihlerinin sadece son günü yani 25 temmuzda ve ondan sonraki günlerde ilişkiye girdik bebek istiyoruz , şu an sat tarihine göre adet görmeme 9 gün var ama 2 gündür hafiften kahverengi akıntım oldu akmadı ama peçetede belli oluyodu bugünde hafif pembemsi kanama oldu acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi bilgi verin lütfen yerleşme kanaması adetten önce olur mu bu yaşadığım lütfen yerleşme kanaması olsun ...

kimsee yok mu lütfeenn bişeyle paylaşın çok ihtiyacım vaar

slm benim sorunum SAT tarihim 8 Temmuz 2011 muhtemel yumurtlama tarihleri isi 20 temmuz - 25 temmuz arasıydı ben bu yumurtlama tarihlerinin sadece son günü yani 25 temmuzda ve ondan sonraki günlerde ilişkiye girdik bebek istiyoruz , şu an sat tarihine göre adet görmeme 9 gün var ama 2 gündür hafiften kahverengi akıntım oldu akmadı ama peçetede belli oluyodu bugünde hafif pembemsi kanama oldu acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi bilgi verin lütfen yerleşme kanaması adetten önce olur mu bu yaşadığım lütfen yerleşme kanaması olsun ...

İnşallah yerleşme kanamasıdır ama bence değil canım. Çünkü yerleşme kanaması denen olay döllenmeden 7-10 gün sonrasında falan olur. senin ilişki günün 25 temmuz ve o gün hamile kaldığını düşünürsek daha 4 gün olmuş hemen yerleşme olmaz gibi geliyor. Yineden Allahın işi belli olmaz mucize çok onda gönlünce olsun herşey

ben yerleşme kanaması yaşadım yumurtlama günümden 8-9 gün sonra geldi.Bi önceki ay da lekelenmem olmuştu senin gibi erkendi o da onda bi şey çıkmamıştı

slm benim sorunum sat tarihim 8 temmuz 2011 muhtemel yumurtlama tarihleri isi 20 temmuz - 25 temmuz arasıydı ben bu yumurtlama tarihlerinin sadece son günü yani 25 temmuzda ve ondan sonraki günlerde ilişkiye girdik bebek istiyoruz , şu an sat tarihine göre adet görmeme 9 gün var ama 2 gündür hafiften kahverengi akıntım oldu akmadı ama peçetede belli oluyodu bugünde hafif pembemsi kanama oldu acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi bilgi verin lütfen yerleşme kanaması adetten önce olur mu bu yaşadığım lütfen yerleşme kanaması olsun ...

canım oylede olabırlı ama regl kanamasıda olabılır. Su anda yapabılcegın tek sey reglı gunune kadar beklemek ve kan testı yapmak. ınsallah yerlesme kanamasıdır ama yınede cok suphelıysen 3-5 gun bekle ve productor gebelık testı yap denemkte fayda var ıcını ferah tutu ve olumlu dusun ama kendını kaptırma.

X