yerleşme kanaması mı yardım edin size ihtiyacım var.....

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
arkadaşlar 1 hafta geçti adetim dün test yaptım negatif 3 gün süren kısa kısa lekelenmelerim oldu bugün kesildi tık diye bişey yok göğüsler şiş sızı var koku hassasiyeti var hamileleik varmıdır sizce

arkadaşlar 1 hafta geçti adetim dün test yaptım negatif 3 gün süren kısa kısa lekelenmelerim oldu bugün kesildi tık diye bişey yok göğüsler şiş sızı var koku hassasiyeti var hamileleik varmıdır sizce
fikri olan yokmu????

benim adet gününde ufak bi kahverengi leke geldi,iki gün sonra test yaptım,hafif silik çıktı 2. çizgi

28 günde bir oluyorum geçen ay 26 eylülde oldum bu ayda tam adet günümde leke oldu sonra afadersin tuvalete gittiğimde peçete gelicek kadar az ve kahverengi adet sancısı gibi sancım var olmam gereken günden beri kızımda böyle şeyler olmamamıştı bu ne anlayamadım valla

Benim de adet günümde kahverengi lekelenme ve alt karında ağrım vardı ama adet sancısı gibi değil de daha hafif bir sızı.Bence bir de sabah ilk idrarınızla test yapın bence çok farkediyo.Ben iki test yapmıştım biri sabah ilk idrarla diğeri öğleden sonra biri netti biri silik fark var yani.Bir de maalesef pko vb birşey de olabilir.Bende pko vardı adet olmadan önce 3-4 gün kahverengi leke geliyordu sonra adet oluyordum.Kaç ay yerleşme kanaması diye sevindim boşuna :KK43:

Benim de adet günümde kahverengi lekelenme ve alt karında ağrım vardı ama adet sancısı gibi değil de daha hafif bir sızı.Bence bir de sabah ilk idrarınızla test yapın bence çok farkediyo.Ben iki test yapmıştım biri sabah ilk idrarla diğeri öğleden sonra biri netti biri silik fark var yani.Bir de maalesef pko vb birşey de olabilir.Bende pko vardı adet olmadan önce 3-4 gün kahverengi leke geliyordu sonra adet oluyordum.Kaç ay yerleşme kanaması diye sevindim boşuna :KK43:
arkadaşlar ikinci gebelik ilkinden farklımı oluyor valla bugün otururken bacaklarımı karnıma doğru çekince kasıklarıma acayip bir sancı girdi adet sancısı devam ediyor özellikle sabhaları daha yoğun ne yapsam bilemedim benle aynı durumda olan olmuşmudur

arkadaşlar ikinci gebelik ilkinden farklımı oluyor valla bugün otururken bacaklarımı karnıma doğru çekince kasıklarıma acayip bir sancı girdi adet sancısı devam ediyor özellikle sabhaları daha yoğun ne yapsam bilemedim benle aynı durumda olan olmuşmudur

canım sanki belirtilerin bana kimyasal gebelik gibi geldi.bence biran önce kan testi yap,sonuca göre de doktora git.

bulundugum yerde kan tahlili yaptırma şansım yok iki tane idrar testi yaptım ikiside negatif ama bacaklarımı toplayıpta oturamıyorum kasıklarımda batma vajinaya doğru vuran ara ara sızım var.valla ne yapacağımı şaşırdım papatya kaynatıp içeyim diyorum içimden bir ses bebek varsa dur diyor sizden başka yardım isteyebileceğim kimse yok iyiki varsınız yazan yazmayan herkesten allah razı olsun

negatif çıkmasının sebebi geç döllenmede olabilir.3-5 güne adetin gelmesse pozitif çıkabilir ama bu kadar sancı olması adet gibi geldi bana

sancım ayaklarımı kasıklarıma doğru çekmediğim an yok batma sona eriyor valla çözemedim

bide kahverengi akıntı yerini beyaz akıntıya bıraktı benle aynı durumu yaşayan hiç yokmu arkadaşlar kendimi göktaşı gibib hissediyorum :KK43:

valla ne desem ki adet gelecek ya da geç döllenme var.bilemedim ki karışık bir durum.yapılacak tek şey 3-5 gün daha beklemek

teşekkür edrim yanıtın için belki okuyanları sıkıyorum ama tek sizler varsınız anlam veremedim çünkü bende durummuma belki benimle aynı seyri izleyen arkadaşlarım olmuştur diye yazıyorum ama galiba tekim ben :KK43:

Arkadaşlar merhaba,
Ben aranıza yeni katıldım . fakat yardımlarınıza ihtiyacım var. Adetime 4 gün kala pembe bir akıntım başladı ve yaklaşık 3 gün kadar devam etti. Şu an adetime 1 günüm var yarın adet olmam gerekiyor. Fakat özellikle sağ kasığımda bitmek bilmeyen bir ağrı var sık sık batma şeklinde oluyor belime de ağrısı hafif olarak vuruyor , fakat yaklaşık 3 gündür lekelenme ile birlikte ağrım hiç dinmedi. Buna benzer sorunlar yaşayan oldu mu hiç aranızda ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

adet günüme kadar 8 tane test yaptım hepsi negatif. kendimi tutamıyorum. 1 tane de dün yaptım o da negatif. belkide o üstüne görme sandığım şey adetimmiş. hep normal olurdu adetim ama. 2 aydır evliyim. Allah uzun zaman bekliyenlere benden önce versin inşallah. şimdi onları iyi anlıyorum

X