YERLESME KANAMASİ -LEKELENMESİ (USTUNE GORME) YASAYAN VAR Mİ ? KAC GUN SURER ? RENK ? SAGLİKSİZ GEBELİK Mİ OLUYOR ? KASİK AGRİSİ YAPAR Mİ ?

Miniminnacik_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
71
21
36
Merhaba hanımlar Reglimin en son ilk günü 24 Temmuzdu Ovulasyon testleriyle yumurtlama günüm 10 11 ve 12 sinde de yumurta çatlaması oldu 10_14 tarihlerinde birliktelik oldu 17 sinde lekelenmem oldu ertesi gün çok daha hafifti Ve şimdi de ara ara hafif şekilde devam ediyor Kanama değil sadece koyu kahverengi lekelenme YERLESME KANAMASİ OLABİLİR Mİ ? (USTUNE GORME) REGLİME 6 GUN VARDİ Adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım t silik renkte çıkınca kan testi de verdim SONUCUM 5,86 DURUM Y (YUKSEK BULGU) ARALİGİ DA 5,86 DURUM Y 0-4 yazıyor HAMİLE MİYİM SİZCE ADETİME 2 GUN VAR Yeni oldugundan düşük değer çıkmış olabilir mi ? Benim pozitif mi negatif mi ? YASADİGİM DA YERLESME LEKELENMESİ Mİ SİZCE ? SAG KASİGİMİ REGL OLDUGUMDA HİC HİSSETMEZDİM 2 GUN VAR REGLİME KASİKTA YOGUN SİSLİK AGRİM VAR SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ❤️

Merhaba hanımlar Reglimin en son ilk günü 24 Temmuzdu Ovulasyon testleriyle yumurtlama günüm 10 11 ve 12 sinde de yumurta çatlaması oldu 10_14 tarihlerinde birliktelik oldu 17 sinde lekelenmem oldu ertesi gün çok daha hafifti Ve şimdi de ara ara hafif şekilde devam ediyor Kanama değil sadece koyu kahverengi lekelenme YERLESME KANAMASİ OLABİLİR Mİ ? (USTUNE GORME) REGLİME 6 GUN VARDİ Adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım t silik renkte çıkınca kan testi de verdim SONUCUM 5,86 DURUM Y (YUKSEK BULGU) ARALİGİ DA 5,86 DURUM Y 0-4 yazıyor HAMİLE MİYİM SİZCE ADETİME 2 GUN VAR Yeni oldugundan düşük değer çıkmış olabilir mi ? Benim pozitif mi negatif mi ? YASADİGİM DA YERLESME LEKELENMESİ Mİ SİZCE ? SAG KASİGİMİ REGL OLDUGUMDA HİC HİSSETMEZDİM 2 GUN VAR REGLİME KASİKTA YOGUN SİSLİK AGRİM VAR SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ❤
INSALLAH hamilesinizdir.
Bende 25 temmuz adet günüm agustos 10 da ara kanamam geldi..
Hemen hemen aynı seyleri yaşamışız.
Adet günüm 1 gün gecti.
Test yaptırmadım daha..

Merhaba hanımlar Reglimin en son ilk günü 24 Temmuzdu Ovulasyon testleriyle yumurtlama günüm 10 11 ve 12 sinde de yumurta çatlaması oldu 10_14 tarihlerinde birliktelik oldu 17 sinde lekelenmem oldu ertesi gün çok daha hafifti Ve şimdi de ara ara hafif şekilde devam ediyor Kanama değil sadece koyu kahverengi lekelenme YERLESME KANAMASİ OLABİLİR Mİ ? (USTUNE GORME) REGLİME 6 GUN VARDİ Adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım t silik renkte çıkınca kan testi de verdim SONUCUM 5,86 DURUM Y (YUKSEK BULGU) ARALİGİ DA 5,86 DURUM Y 0-4 yazıyor HAMİLE MİYİM SİZCE ADETİME 2 GUN VAR Yeni oldugundan düşük değer çıkmış olabilir mi ? Benim pozitif mi negatif mi ? YASADİGİM DA YERLESME LEKELENMESİ Mİ SİZCE ? SAG KASİGİMİ REGL OLDUGUMDA HİC HİSSETMEZDİM 2 GUN VAR REGLİME KASİKTA YOGUN SİSLİK AGRİM VAR SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ❤️
Neredeyse 15 gündür lekelenmem oluyo dr yerleşme kanaması dedi

Hanimlar ben de adet gördüm 4 gun gecikmeli yani ilk gun lekelenme sonra 3 gun kanam sonra lekelenme seklinde. Ama normalde bu sure 6 gun surerdi 9. Gun hala lekelenme devm ediyor. Az once test yaptim sanki silik cizgi gördüm. Olabilir mi sizce?

Hanimlar ben de adet gördüm 4 gun gecikmeli yani ilk gun lekelenme sonra 3 gun kanam sonra lekelenme seklinde. Ama normalde bu sure 6 gun surerdi 9. Gun hala lekelenme devm ediyor. Az once test yaptim sanki silik cizgi gördüm. Olabilir mi sizce?
Testi yükleyebilirsen Deneyımlı olanlar yorum yapacaklardır Insallah bebek vardır Yerleşme kanaması lekelenmesını çok araştırıp bakıyorum Normal adetten farklı sekılde olup akışkan olmuyormus 20 gün surenı de varmış Kan verin isterseniz Durum bıraz daha netlık kazanır ☺️

Testi yükleyebilirsen Deneyımlı olanlar yorum yapacaklardır Insallah bebek vardır Yerleşme kanaması lekelenmesını çok araştırıp bakıyorum Normal adetten farklı sekılde olup akışkan olmuyormus 20 gün surenı de varmış Kan verin isterseniz Durum bıraz daha netlık kazanır ☺️
Heyecanlandim ya heveslenmek de istemiyorum.
Testi attim çöpe biraz oldu yapali süresi geçmiştir. Yarin sabah bi daha yapmayi düşünüyorum

Kan vereyim mi sabah yaptim

Eklentiler

• 20200824_074119.jpg
    20200824_074119.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 1.187
  • 20200824_074110.jpg
    20200824_074110.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 1.278
X