Yerleşme kanaması-lekelenme hakkında yardımcı olurum belki arkadaşlar...

hakkınızda hayırlısı olsun kızlar inşallah isteyenler tabi hamilesinizdir..dualarım sizinle..

benim bugün 3.gün oldu lekelenme de ama sanki adet olucam leke biraz daha fazlalaşmaya başladı ama sadece silince anlıyorum yaaa kafayı yiycem ilk defa böle oldu allah yardımcımız olsun:26:

benim bugün 3.gün oldu lekelenme de ama sanki adet olucam leke biraz daha fazlalaşmaya başladı ama sadece silince anlıyorum yaaa kafayı yiycem ilk defa böle oldu allah yardımcımız olsun:26:

inşallah hamilesindir canım benım normaldede hep gelır adet öncesi oyuzden ben olurda bigün hamıle kalır ve yerleşme kanaması yaşarsam asla anlayamıcam:))

Ve malesef regl oldum. Aslında malesef demek istemiyorum . Vardır Allah'ın bir bildiği. Lakin ''acaba bi sorun mu var'' düşüncesi insanın içini kemiriyor. daha 3. deneyişimiz olduğu için erkenden doktora da gitmek istemiyorum. sabır sabır sabır...

hayırlısı olsun canım benim.inşallah bidahaki aya hayırlı haberlerle gelirsin..

Arkadaslar bana lutfen yardimci olurmusunuz.

6 ay onceye kadar adetim cok
Duzenliydi bir gun sasmazdi her 28 gunde bir adet olurdum hic bir gun sastigi olmadi.
Taa ki ondan sonrasina adetletim 32 33 34 gunde bir olmaya basladi.
Gecen ay en son 13 nisan adet oldum simdi hala olamadim. 2 haftadir gogsum sis ve cok aciyor. Kasiklarimda veya herhangi biryerde agrim yok. Bundan 3 hafta once afedersiniz silince pembe kan lekesi vardi erken adet oldum sandim
Fakat 1 gun surdu. Dunde ayni sekil pembe akintili kan geldi tek silince ondan sonra daha hic gelmedi. O kadar uzuluyorumki adet olmak istiyorum. Oglum cok kucuk ve korunuyorum. Insallah hamile degilimdir. Test yapmaya o kadar
Korkuyorumki ya positif cikarsa ben ne yaparim diye. Kesinlikle simdi cocuk istemiyorum. Insallah stressten uzadi diyorum. Ama bu lekelenmeler neyin nesi? Birde adetlerim neden bu kadar duzensizlesti. Bu aralar tasinmakla meskuluz sikintili ve yorgun Geciyor insallah onunla alakasi vardir. Cook agir kutular tasidim tasinirken. Lutfen tanidik gelen varsa beni biraz aydinlatsin. Doktorada gitmeye korkiyorum kotu birsey diyecek
Diye. Yasim 22 bu arada. Simdiden tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…