yerleşme kanaması denilen nasıl birşey?

bencede yerleşme kanmaası olabilir test yaptır derim

test yapmadım henüz çok umutlanmak istemiyorum hayal kırıklıgı olmasın diye.bu şekilde bekleyeceğim,sabredeceğim eninde sonunda birşeyler olur.göğüslerim de feci şişti çok ağrıyor.gün içinde adet sancısına benzer sancılar geliyor.ama 3 gündür azıcık leke oda kıvamlı biraz yani normal kan gibi değil.ilk defa böyle bir adet dönemi, yaşıyorum çok ilginç geliyor bana.ped bile kullanmıyorum o derece az.hepinize teşekkür ederim bir sonuç alırsam söylerim.hepinize tavsiyem sabırlı olmalıyız hayal kırıklıgı çok kötü birşey.

valla bende beklemedeyim
inş. sonucun pozitiftir. arkadaş anlatmış güzel bilgi vermiş. bende zamanlama uymuyor. çünkü benim ovülasyondan 4 gün sonra geldi. Kahverengi bir leke sadece başkada gelmedi. Geldiği gün ve ertesi günü kasık ağrılarım oldu sonra oda geçti. ben 50 lik test almıştım o yüzden her gün yapıyorum. Şu ana kadar çıkmadı lekelenmeen sonra 5 gün geçti. hayırlısı olsun bakalım
Mutlaka sonucu bildirelim ama insanlar bu konuda çok mullakta kalıyor çünkü

inşallah isteyen herkese ALLAHIM bebek verir.stres çok etkiliyor geçen ay 1 hafta geçmişti kan testi yaptırdım negatif çıktı akşama da adet oldum.yani o stresten kurtulunca vücut rahatladı diye düşündüm.çok kafaya takmadan yaşayınca herşey daha rahat olur gibi geliyor bana.
ama bazen insanın elinde olmuyor işte.sonucumu kesin yazarım buraya herkes bilinçli olsun.
inşallah seninde pozitif çıkar canım hakkımızda hayırlısı.ALLAH büyüktür.

Regl günün ne zaman? benim haftaya perşembe

Regl günün ne zaman? benim haftaya perşembe

Merhaba aynı durum bende de oldu
31 aralık 17.günüm yumurtlama gerçekleşti(ovulasyon testi kullandım)5 Ocak sadece peçeteye bir kaç kez kahverengi leke geldi.Akıntım ve adet olcakmışım gibi karın ağrım oluyor arada.Adetim de ya 12 ya da 14 ocak olacak birbirmizi haberdar edelim olur mu?

Son düzenleme:

adetim en son aralık 22 de oldum bu ay 8 inde tekrar oldum bu da kahverengi lekenlenme şeklinde ve ağrılı neden olabilir?

bende hala beklemedeyim sanırım senin 5. gün olmuş leke ve bir kaç kez olmuş bende 4. gün ve sadece bir kez oldu ağrım iki gün sürdü ve geçti
haftaya perşembe haber ederim inş. senide takip ederim cnm burdan

İnşallah benim birkaç kez dediğim yani peçeteye geldi.Evde değildim.Sonra eve geldim tekrar baktım yine peçeteye geldi o kadar.Ama 5.gün rahme gelirmiş döllenen yumurta implantasyon sonra başlarmış.Biraz erken bizim ki sanırım başka bir şeyden kaynaklanıyor bu lekelenme

kızlar benim beklenmeyen adetim 21 ocak az önce acaip bir kasık ağrısı yaşadım normalde adet zamanımda kasıklarımda ağrı olurdu lavoboya gittim kanama falan bişi yoktu nedendir acep

Ovulasyon sonrası da kahverengi akıntı oluyor. Bu ay ovulasyon günümden bir gün sonra kahverengi yoğun akıntı geldi ve doktora sorduğum zaman normal ovulasyon sonrası olur dedi. Yerleşme kanaması döllenmeden 5 -10 gün sonra olabilen bir şey. İlk hamileliğimde bende de olmuştu. İçinde hafif kan olan bir akıntı gelmişti. Bazı insanlarda bir kaç damla pembe kan, bazı insanlarda kahverengi akıntı şeklinde olduğunu biliyorum. Ama yerleşme kanaması olmadan hamile kalanlarda var. Bence ovulasyondan sonraki 7. yada 10. günler arasında hafif bir lekelenme yada bir kaç damla kanama olursa yerleşme kanamasından şüphelenebilirsiniz. Bir de implantasyon olduğu gün ateş biraz aşağı düşebiliyor, ateş takibi yapanlar lekelenme geldiği gün ateşlerine bakabilirler o gün ateşte düşüş olursa bu da iyi bir işarettir.

merhaba
ben dayanamadım dün sabah test yaptım.galiba bebek geliyoryalnız ikinci çizgi silik çıktı net değildi diğer çizgi gibi.3 gün geçti regl tarihim.leke ve kasık ağrım tamamen geçti.şuan göğüslerim hassas el değince çok acıyıor.onun dısında sıkıntı yok gibi.bir hafta falan bekleyip kan testi yaptıracagım.hayırlısı.inşallah ALLAHIM hepimize sağlıklı tatlı bir bebek verir.

arkadaşlar merhaba
benim adet tgerihim 12 ocak.dün dayanamadım ve test yaptım tek çizgi çıktı.
testten bir saat sonra falan kahverengi ama açık kahverengi bir leke gördüm çamaşırımda,sonrada sol kasığımı bıçak kesti sanki daha önceki günlerde de batma vardı ama bu kez sanki sanımdan can aldılar..fakat adet olacak gibiyim kasıklarım ağrıyor.benim yumurtlama zamanım da çatlama zamanı da biraz geç oldu öncesinde tedavi gördüğüm için..

sizce bu nedir??

ayy tebrik edeirim canım ne mutlu sana bence hemen git doktora kantestide yaptır.

Arakdaslar benim sat 16 aralık normalde 24 ile 29 aralık ovulasyon gerceklesti, sitedeki hesaplamalara gore 12 ocak adet gunum gorunuyor ama dr genelde son adet gununu baz alıyor yanı 16 ocak olması gerekıyor ben dayanamadım bu cumartesi gunu kan testi yaptırdım deger 2.00 cıktı ama adetime 8 gun varken, bugunde karnım ınanılmaz agrıyor adetıme cok varken dun aksamdan beri 1-2 damla kahverengi lekelenme oldu sizde bu nedir? yerlesme kanaması olma olasılıgı nedir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…