Yerleşme kanaması bir günden fazla sürer mi

Kızlaaar 16sından beri ufak ufak kan pıhtıları geliyor ama tuvalet kağıdıma ya da çamaşırıma. Adetime 7 gün var. Sizce yerleşme kanaması olur mu 2 gün ?
Benim de pazartesi ve Salı kahverengi leke geldi. Ama pıhtı falan değil peçetelik. Salı bir tık daha belliydi rengi , ama bugün hiç bişey yok . Hatta bende konu açtım ama kimse cevap vermemiş 27 Ağustos son regli tarihim. 2 eylülde bitti ve 3 eylülden beri ovülasyon deniyorum tam piki göremediğim için gebelik içinde şüphe duysam mı duymasam mı bilemiyorum test falan hiç bişey yapmadım . 6 gün var reglime

ayyy çok yakın tarihlerimiz 29’du benim de son adet tarihim. Ben ovülasyon yapmadım. Başka belirti de yok bende açıkçası. Sende var mı başka belirti :)

ayyy çok yakın tarihlerimiz 29’du benim de son adet tarihim. Ben ovülasyon yapmadım. Başka belirti de yok bende açıkçası. Sende var mı başka belirti :)
Belirti olarak kaşık ağrım hala devam ediyor ve çok acıkıyorum normalde 1,5 aydır diyetteyim . Dikkat etmeye çalışıyorum ama 2 gündür asla kendime engel olamıyorum :) ve dün canım inanılmaz çekirdek çekti ben geçen ay 3 hafta gecikmeli regli oldum baya sarktı yani bu aya da . Neyse işte kafam çok karışık yaaaa tam piki görsem hamileyim diyecem de onu da görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…