yerleşme kanaması belirtileri bilen var mı

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
kızlar bu ayın 20 sinde adet olmam gerekiyordu..ama bugün öğle vakitlerinde kasıklarım ağrıdı adet olacakmışım gibi sonra baktığımda hafif pembe leke vardı..ve hala bu saate kadar kanama olmadı sadece lekelenme tarzında cok acık kırmızı leke geliyor.sizce yerleşme kanaması olabilir mi.ben adet olduğumda hiç böle lekelenme olmazdı hafif başlardı ve bir kaç saat içerisinde kanamam yoğunlaşırdı..bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen

Banada biraz yerleşme kanaması gibi geldi.Çünkü zaten adet kanaması 4 ,5 saat sonra devam eder.

benimde adetime 2 hafta var..açık renkte akıntı oldu..ama sonra bişey yok..ya inşallah umduğumuz olur yaaa:KK43:

kızlar bu ayın 20 sinde adet olmam gerekiyordu..ama bugün öğle vakitlerinde kasıklarım ağrıdı adet olacakmışım gibi sonra baktığımda hafif pembe leke vardı..ve hala bu saate kadar kanama olmadı sadece lekelenme tarzında cok acık kırmızı leke geliyor.sizce yerleşme kanaması olabilir mi.ben adet olduğumda hiç böle lekelenme olmazdı hafif başlardı ve bir kaç saat içerisinde kanamam yoğunlaşırdı..bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen

valla şuan aynı durum bende de var. birazcık leke geldi gerisi gelmedi. 4. ayımız bu korunmasız geçen, bu ay çok umutluydum ama bakalım. bugün test yapacağım inşallah pozitif çıkar....

Arkadaslar mrb..
Merak ettigim su benim 5 gun gecikti adetim. Belirtiler var eczaneden aldigim test negatif cikti ve bu yerlesme kanamasi olmadi..yerlesme kanamasi olmasa olmuyormuu ,??

X