Yerleşme ağrısı

mahperi9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
31
4
30
Kızlar regle 7 gün kala belimde çok şiddetli bir ağrı başladı hatta dedim herhalde sabaha regl olucam diye düşündüm sabah bir uyandım sanki o bel ağrısını yaşayan ben değilmişim gibi çevremde bazı arkadaşlarım da bu yerleşme sancısı olabileceğini söyledi bu doğru olabilir mi bilgileriniz ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz :)

Bence sonradan üzülmemeniz için şimdiden bu tarz düşüncelere kapılmayın bekleyin adetiniz geçsin Rabbim aratmadan versin inşallah
ama kendinizi böyle strese sokarsiniz

Bence sonradan üzülmemeniz için şimdiden bu tarz düşüncelere kapılmayın bekleyin adetiniz geçsin Rabbim aratmadan versin inşallah
ama kendinizi böyle strese sokarsiniz
Doğru şuan bile acaba var mı yok mu düşüncesindeyim sürekli bunu düşünmek beni üzüyor rehavete kapılıyorum hemen

Son 7 gün daha sık kuzu dişini az kalmış he çok istersen erken gebelik testi yapabilirsin

Benim 7 8 gun kadar kasık ağrılarım oldu regl öncesi, bu sabah kalktığımda ağrıdan eser yoktu ve biraz önce lekelenmem başladı. Geçen ay aynı sizin gibi acaba diyordum ama bu ay umut etmedim. İnşallah sizinki gebeliktir vucudumuzu cok dinlediğimiz için her şeyi buna yormaya calisiyoruz sanırım

Son 7 gün daha sık kuzu dişini az kalmış he çok istersen erken gebelik testi yapabilirsin
Son 4 kaldı hatta her seferinde bu sefer günüm geçsin öyle test yapıcam diyorum sonra dayanamayıp erken gebelik testi alıyorum şuan bile yapmamak için zor tutuyorum kendimi testlere verdiğim parayla dyson alırdım herhalde

Eczaneleri biz zengin ettik zatı

Yaa Allah en doğru zamanda isteyen hepimize verecek emin ol ben iki senedir o kadar çok istiyorum ki üstüme evlenen millet büyüttü bile bebesini ben hâla burda neler soruyorum ama inanıyorum bir gün olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…