Yerlesme agrisi nasil bi agri?

Bende yumurtlamadan sonra boyle agrilar vardi simdiyse ara sira batma gibi olup geciyor. Belirsizlik cok kotuu
Benim adetime 8 gün var 9 unda pik gördüm bu sabah karın ağrısı ile uyandım adet olacam sandım şimdi agrim geçti ama kan geliyor gibi hissediyorum gidiyorum hiçbir şey yok çok şükür sizinde mi böyle oldu

Benim adetime 8 gün var 9 unda pik gördüm bu sabah karın ağrısı ile uyandım adet olacam sandım şimdi agrim geçti ama kan geliyor gibi hissediyorum gidiyorum hiçbir şey yok çok şükür sizinde mi böyle oldu
Valla bende de böyleydi agri. Sanki agrim olmusta regl olmusum gibi bi rahatlama vardi yumurtaliklarimda. Su an 4 5 gun kaldi bata. Agrilar gecti neredeyse arasıra batmalar oluyor sadece

Valla bende de böyleydi agri. Sanki agrim olmusta regl olmusum gibi bi rahatlama vardi yumurtaliklarimda. Su an 4 5 gun kaldi bata. Agrilar gecti neredeyse arasıra batmalar oluyor sadece
Benim de 8 gün kaldı inşallah ikimizde ve isteyen herkeste hamiledir sağlıklı doğurur büyüturuz ❤️ ovulasyon testi yaptınix mi

Yaptimm. Şöyle anlatayım ilk 2-3 dkda hafif golgemsi bi sey gordum gibi oldu. Cok ama cok golge (sonucta adetime daha 4 gun var) 30 dk gecti ve koyulasti baya belirgin oldu. Kuruma cizgisi mi degil mi pek emin degilim. Bata 2 gun kala yeniden yapacagim
Ayy inşallah vardır ☺️☺️☺️

X