Yeniden sizlerle olmak gzelmi.........

BENOZ

GECE VE GÜNDÜZ ÇIBIK
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2007
2.495
1
diyeceksinizki özümbüş neden böyle bir yazı yazdı
bir haftadır hasta yatağımda yatarken hissiz bir şekilde birçok şeyin eksikliği yaşanmamışlığı beni rahatsız etti sizleri çok özlediğimi farkettim benim için gerçekten vazgeçilmezmişsiniz bunu daha iyi anladımŞeniz
geçen hafta az kalmış dört kolluyla gidiyordum yine yırttım kefeni şükürler olsun rabbime:Saruboceq:
noldu özüm diyorsunuz biliyorum
nemi oldu mide kanaması geçirdim mide ve bağırsaklarda iltahap aşırı yükselmiş bakteriler oluşmuş kistler oluşmuş anlayacağınız yaşamam bir mucize imiş
neyse şükür bunuda atlattım işyerime bugün gelir gelmez dostlarımla yaşamanın ve dostluk dolu bir sitede varolmanın huzurunu sizlerle paymak için yazdım
aslında yazmak istediğim o kadar çok şey varki sabah sabah sizleri yormak istemiyorum
şunu bilinki sizler hayatımın önemli varlıkları oldunuz
hepinizi seviyorum sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorumŞeniz

GeÇmıŞ olsun canım acıl Şıfalar dılıyorum

Ah bitanem,çok geçmiş olsun..
kendine çok iyi bak lütfen...
Seni aramızda görmeyi,o güzel yorumlarını okumayı...
özledik...Acil şifalar dileyerek tekrar
aramıza hoşgeldiniz diyorum...
sevgiler...

Çok geçmiş olsunnn....
Allah şifalar versinn ...Bir daha tekrarını göstermesin inş..
Evet gerçekten burası çok farklı yarım saat bile ayrı kalsak özlüyoruz...
Hoşgeldinnn tekrardan......

Ösüm ablam ne diyorsun sen 4 kollu atlattım falan:çok üzgünüm: Allahım sen koru :çok üzgünüm::Saruboceq:
şimdi çok kızdım kendime :mymeka:neden aramıyorum:mymeka: bu kadar zamandır yok neden sormuyorsun diye meğer çok hastaymışsın :çok üzgünüm:çok geçmiş olsun rabbim tekrarırını yaşatmasın işallah bir daha:1no2:

Bundan sonra sık sık arayıp rahatsız etmezsem gör sen canım ablam sensiz ne yaparım ben:1no2:seni çok seviyorum :asigim:Şeniz

Çok geçmiş olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler dilerim.

çok geçmiş olsun..rabbim sizi sevdiklerinize bağışlamış..allah sevdiklerinizle sağlıklı uzun ömürler nasip etsin..

cok buyuk gecmis olsun
cok sukur ki atlatmissiniz
Allah bir daha yasatmasin

Geçmiş olsun canım.Bundan sonra etrafındakileri ve en başta kendini düşünerek daha fazla önem ver kendine.

GeÇmİŞ olsun canım acİl Şİfalar dİlİyorum

Ah bitanem,çok geçmiş olsun..
kendine çok iyi bak lütfen...
Seni aramızda görmeyi,o güzel yorumlarını okumayı...
özledik...Acil şifalar dileyerek tekrar
aramıza hoşgeldiniz diyorum...
sevgiler...

Çok geçmiş olsunnn....
Allah şifalar versinn ...Bir daha tekrarını göstermesin inş..
Evet gerçekten burası çok farklı yarım saat bile ayrı kalsak özlüyoruz...
Hoşgeldinnn tekrardan......

Ösüm ablam ne diyorsun sen 4 kollu atlattım falan:çok üzgünüm: Allahım sen koru :çok üzgünüm::Saruboceq:
şimdi çok kızdım kendime :mymeka:neden aramıyorum:mymeka: bu kadar zamandır yok neden sormuyorsun diye meğer çok hastaymışsın :çok üzgünüm:çok geçmiş olsun rabbim tekrarırını yaşatmasın işallah bir daha:1no2:

Bundan sonra sık sık arayıp rahatsız etmezsem gör sen canım ablam sensiz ne yaparım ben:1no2:seni çok seviyorum :asigim:Şeniz

Çok geçmiş olsun arkadaşım...Kendine dikkat et..

Çok geçmiş olsun. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler dilerim.

çok geçmiş olsun..rabbim sizi sevdiklerinize bağışlamış..allah sevdiklerinizle sağlıklı uzun ömürler nasip etsin..

cok buyuk gecmis olsun
cok sukur ki atlatmissiniz
Allah bir daha yasatmasin

Geçmiş olsun canım.Bundan sonra etrafındakileri ve en başta kendini düşünerek daha fazla önem ver kendine.

hepinize sonsuz teşekkürler güzel temennileriniz için rabbim herkesin hastasına acil şifa nasip etsin :Saruboceq:Şeniz

canım yaa çok geçmiş olsunn
Allahım uzun ve sağlıklı ömürler versinn sana ve ailene

çok geçmiş olsun..
ucuz atlatmışsınız gerçekten..
sık sık kontrole gitmek gerekli, her an bizim başımıza da gelebilir Allah korusun..
tekrardan aramıza hoşgeldiniz..
sağlıklı günler dilerim..
sevgiler..

çok gçmşler olsun tatlım,allah beterinden korusun ,sevdiklerinle bi ömür boyunca, sağlık dolu yaşam süresin inş.

Cok gecmis olsun cok uzuldum : (
acil sifalar diliyorum ;
seni sagasaglim aramizda gormek dilegimle ...a.s.

Çok geçmiş olsun.
Allah beterlerinden saklasın.
Tekrar gelebilmenede ayrıca sevindim...

diyeceksinizki özümbüş neden böyle bir yazı yazdı
bir haftadır hasta yatağımda yatarken hissiz bir şekilde birçok şeyin eksikliği yaşanmamışlığı beni rahatsız etti sizleri çok özlediğimi farkettim benim için gerçekten vazgeçilmezmişsiniz bunu daha iyi anladımŞeniz
geçen hafta az kalmış dört kolluyla gidiyordum yine yırttım kefeni şükürler olsun rabbime:Saruboceq:
noldu özüm diyorsunuz biliyorum
nemi oldu mide kanaması geçirdim mide ve bağırsaklarda iltahap aşırı yükselmiş bakteriler oluşmuş kistler oluşmuş anlayacağınız yaşamam bir mucize imiş
neyse şükür bunuda atlattım işyerime bugün gelir gelmez dostlarımla yaşamanın ve dostluk dolu bir sitede varolmanın huzurunu sizlerle paymak için yazdım
aslında yazmak istediğim o kadar çok şey varki sabah sabah sizleri yormak istemiyorum
şunu bilinki sizler hayatımın önemli varlıkları oldunuz
hepinizi seviyorum sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorumŞeniz
CANIM BENİİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN,

CANIMIZ YANMAYINCA DEĞERENİ BİLMİYORUZ MALESEF,
BUNUNLA ATLATMIŞ OL İNŞALLAH,

YÜCE RABBİM SENİ SEVENLERİNE BAĞIŞLAMIŞ, AMAN KENDİNE DİKKAT ET,

YENİDEN ARAMIZDA OLMANA ÇOK SEVİNDİM,

TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN a.s.

çok çok geçmiş olsun gerçekten ciddi bişey atlatmışsınız rabbim tekrarını yaşatmasın sizi sevdiklerinize sevdiklerinizi size bağışlasın:1hug:

Osman ablammmm:1shok:

Ah ahh kendime ne kızdım ne sen yoksun ama telde sana yasak diye hiç arayamadık seni bilemedik durumunu ya:çok üzgünüm:

Bir daha sakın öyle gidiyordum filan deme ağzına alma öyle şeyler:mymeka:

Hem bizden kaçamazsın ki sen, yazları İzmir'e geldiğimde kimin kapısını tık tıklayacam yoksamŞenizŞeniz

Bununla geçmiş olsun ablamŞeniz:nazar:

canım yaa çok geçmiş olsunn
Allahım uzun ve sağlıklı ömürler versinn sana ve ailene

çok geçmiş olsun..
ucuz atlatmışsınız gerçekten..
sık sık kontrole gitmek gerekli, her an bizim başımıza da gelebilir Allah korusun..
tekrardan aramıza hoşgeldiniz..
sağlıklı günler dilerim..
sevgiler..

çok gçmşler olsun tatlım,allah beterinden korusun ,sevdiklerinle bi ömür boyunca, sağlık dolu yaşam süresin inş.

Cok gecmis olsun cok uzuldum : (
acil sifalar diliyorum ;
seni sagasaglim aramizda gormek dilegimle ...a.s.

Çok geçmiş olsun.
Allah beterlerinden saklasın.
Tekrar gelebilmenede ayrıca sevindim...

CANIM BENİİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN,

CANIMIZ YANMAYINCA DEĞERENİ BİLMİYORUZ MALESEF,
BUNUNLA ATLATMIŞ OL İNŞALLAH,

YÜCE RABBİM SENİ SEVENLERİNE BAĞIŞLAMIŞ, AMAN KENDİNE DİKKAT ET,

YENİDEN ARAMIZDA OLMANA ÇOK SEVİNDİM,

TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN a.s.

çok çok geçmiş olsun gerçekten ciddi bişey atlatmışsınız rabbim tekrarını yaşatmasın sizi sevdiklerinize sevdiklerinizi size bağışlasın:1hug:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum :nazar:
rabbim yüreğinizdeki bu güzel dilekleri sizlere nasip etsin :Saruboceq:
sizlerin dua ve dilekleriyle daha çabuk iyileşeceğimden eminim hepinizi çokkkk seviyorum Şeniz
kalişim bilirsin kendimi iyi dinlerim ve güçlü olmaya çalışırım
fakat demekki bir noktada yarım bıraktığım şeyler olmuş olacağı varmış şükürki çabuk atlattım :emir_bebek:

X