Yenibosnada oturan varmı?

yorulmusbeybi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
3
1
25
Merhaba kızlar komik bir soru olacak belki ama ben İstanbul'a yeni geldim yenibosnada oturan varsa eğer yardımcı olabilir mi? Terazidereye gideceğim ve metroyla gitmem lazımmış hangi taraftan bineceğim bilmiyorum sol mu sağ mi oluyor 😔

Merhaba kızlar komik bir soru olacak belki ama ben İstanbul'a yeni geldim yenibosnada oturan varsa eğer yardımcı olabilir mi? Terazidereye gideceğim ve metroyla gitmem lazımmış hangi taraftan bineceğim bilmiyorum sol mu sağ mi oluyor 😔
Yoldan geçen herhangi birine sorsanız ya da gişedeki güvenliğe sizi yönlendirir.

Orada ki güvenlikler niye var kız :KK70: eskiden orada oturuyordum ama tam anımsayamadım zaten tabelalar var

Bunun icin uye olup konu acmak mi 🤦🏼‍♀️

Bunu google’a da sorabilirsiniz, guvenlikler de cevap verir ve hatta yoldan gecenler de

Yenibosnadan önce sadece 2 durak var genelde o kısım pek kullanılmıyor oraya gidiş çok az oluyor. Kalabalık neredeyse oraya yönel o zaman :KK70: ama sorarsan daha iyi olur tabi

Eğitim durumunuz nedir?
Benim okuma yazmayı sonradan öğrenen , tek tük yabancı dil bilen annem iki ay önce ilk defa çıktığı yurtdışından Türkiye ye tek başına geldi.
Her gün de İstanbul turu yapıyor.

X