Saç Kesim Şekilleri yeni yeniden saçlarım ve ben :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
wayy super olmus cok yakısmıs cnm
gule gule kullan

Çok yakışmış güle güle kullanın. Sizinki radikal bir karar olmuş. Bele gelen saçı bu kadar kısa kestirmek cesaret işi. Kutlarım sizi.

pandora supersın tebrık ederım. ustelık makyaj ve yuz hatların super masallah masalah
:)
kuaforunu banada yazarmısın burdan manısa da yanlıs anlamadıysam?

pandora supersın tebrık ederım. ustelık makyaj ve yuz hatların super masallah masalah
:)
kuaforunu banada yazarmısın burdan manısa da yanlıs anlamadıysam?

canım çok tşk ederim :asigim:
kuaförüm manisa da ayşe kuaför manisa merkez de, kesen kişi fatoş hm esmer bir bayan ..
ulupark ın karşısında ,kime sorsan gösteri,bilinen bir yer manisa da..üstelik kesim 10 tl :lepi:
bu aynı bayana 2. kesimim ,çok memnunum ..

Son düzenleme:
çok güzel olmuş ,bayıldım hattadelikafadulden güle güle kullan

pandora süper olmuşsun
uzun saçtan bi anda böyle kesim iyi cesaret ister
ben cesaret edemiyorum valla :)

evet gercekten yakısmıs

Herkese yakışmaz ama sana çok yakışmış tatlımm opuyorumnanaktan

pandora süper olmuşsun
uzun saçtan bi anda böyle kesim iyi cesaret ister
ben cesaret edemiyorum valla :)

arkadaşlar çok tşk ederim ,severek kullanıyorum ..yerimseniben
.hatta hızla uzuyor... sevinsem mi üzülsem mi muallaktayım o derece ,uzun saçı çok seviyorum ama kısa saçı da çok sevdim :jeyyar:
yakıcağından emin olursanız hiç durmayın derim ..yerimseniben

vovvvvvvvvvvv çok iddalı bi modellll hayatta kestirmeye cesaret edemem bukdr kısaaaaaa..ama sana acaip yakışmış ya herkese yakıışmas ama sana cuks diye oturmuş bu model güle güle kullan bencede hiç uzzatmaaaaaaaaaaaaaaaa artık:)

vovvvvvvvvvvv çok iddalı bi modellll hayatta kestirmeye cesaret edemem bukdr kısaaaaaa..ama sana acaip yakışmış ya herkese yakıışmas ama sana cuks diye oturmuş bu model güle güle kullan bencede hiç uzzatmaaaaaaaaaaaaaaaa artık:)

tşk ederim nem opuyorumnanaktan
2 cm kadar uzadılar bilekaydirigubbakcemile2

çokkk yakışmış valla
ben de fönle şekil vereceğemi bilsem böyle kestirriidim bu model çok bakım ister sanırsam
şekil vermeyi becermek la<zım ben saça şekil verme özürlüyümmm

çokkk yakışmış valla
ben de fönle şekil vereceğemi bilsem böyle kestirriidim bu model çok bakım ister sanırsam
şekil vermeyi becermek la<zım ben saça şekil verme özürlüyümmm
CANIM BEN DE ŞEKİL VERMİYORUM ,JÖLE ,KÖPÜK VS GİBİ ÜRÜNLERDEN DE HİÇ HAZETMİİYORUM BANA RAHATSIZLIK VERDİKLERİ İÇİN BİR TAÇ TAKIP KULLANIYORUM ,KALIN TAÇLARLA ÇOK HOŞ BİR GÖRÜNÜM VERİYOR YIKA TACINI TAK,MAKYAJINI YAP İSTERSEN BALO YA GİT,O KADAR RAHAT VE KULLANIŞLI ...hihoyyyt

bnde böle kestrmk işstiyorm ama yakşmaz sana çok güzl olmş wala ne yaln sölym kskndm mı ne:KK70::d

X