Yeni!Windows live messenger yardım

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Arkadaşlar live messengerımı en son çıkan yeni sürümüne yükselttim bir sürü yeni özelliği var ama plus'ı da kurduğum halde sekmeli sohbet özelliğini yapamıyorum tek bir pencerede toplayamıyorum.Plus da aktifleştirdim bu özelliği ama yine de olmadı ne yapabilirim yardım edin noolur??

Canım bikaç gün önce bende kurdum,ardından plus ı kurdum ancak özellikleri çalışmadı..Sonra dank etti kurduğum sürüm plus ı desteklemiyormuş..Sürümüne dikkat et.Benim kurduğum sürümü destekleyen plus ve discovery daha yapım aşamasındaymış...

Geri kaldırdım bende sevmedim de zaten...

Çoklu yama çalışıyor canım ama çok yavaşlatıyor pc yi,bir de birden fazla konuşmada tek pencerede sekmeleri koyamıyorsun..

Çoklu yama çalışıyor canım ama çok yavaşlatıyor pc yi,bir de birden fazla konuşmada tek pencerede sekmeleri koyamıyorsun..

Valla canım ben hiç memnun kalmayıp kaldırdım zaten 2009'u.
Gerçi bir çok kişi istese de kaldıramamış bile.
Bu ara herkes dertli bu msn 2009'dan.
Ben tekrar msn 8.5 kurdum,rahat ettim..hihoyyyt

Bende kaldıramadım ilk önce çok uğraştım..Sinir oldum bulamadım bile pcde sonra format attım tekrar yeni aldığım laptopuma

Bende kaldıramadım ilk önce çok uğraştım..Sinir oldum bulamadım bile pcde sonra format attım tekrar yeni aldığım laptopuma

Ben program ekle-kaldır'dan sadece "Windows Live Temel parçalar"ı kaldırmıştım,silindi canım..
Yazık olmuş valla,üzüldüm.Hiç yoktan format atmışsın.
Aslında adı üstünde beta yani..Bu da hepimize ders olsun.
Bir daha hiçbir programın betasını indirmem..

Evet canım doğru söylüyorsun ben onu kaldıramadım işte neyse olan oldu...

bende 2009 msn indirenlerdenim.
ve hiç mennun kalmadım ve pcdende kaldıramadım
. bir sürü sorun oldu. ve ayrıca plusuda desteklemiyordu
fakat daha sonra plus güncelleme istedi ve artık ölzeliklerini kullanabiliyorum.
.ama kimseye tavsiye etmem virus gibi bişey.
klava: beni sinir etti
ya pcdenden silemiyosun pc mi bozcaktım valla.
Umarım bu eksikliklerini giderir hep hata veririyo
kameralı görüşülmüyor ve ayrıca açsan bile sesler kesiliyo
eğer karşıdada böyle bi sürüm varsa...:1no2::1no2::1no2::1shok
:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…