Makyaj Ürünleri Yeni makyaj yarışması için buyrun ankete

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangi makyaj?

• podyum makyajımı?

OY: 98 41,9%
  • marilyn monroe makyajımı?

OY: 46 19,7%
  • deniz kızı makyajımı?

OY: 54 23,1%
  • vamp makyajmı?

OY: 36 15,4%

• Ankete Katılan
    234
  • Anket Kapalı .
eğer podyum kazanırsa süper makyajlar çıkacak. çünkü podyum makyajında fantastiğe kadar çok fazla çeşit vardır... görselliği çok yüksek bir makyajdır podyum makyajı...

:smiley-cool: Şeniz

tutim,makyaj yapmaktan nefret ediyosun ama,kıyamet kadar makyaj malzemen var:icecream:

napim kuşum ya alışveriş sırasında kaptırıyorum kendimi alıyorum yeminle hepsi kutusunda duruyor daha çeyizimemi kaldırsam ne =)))))))
bazen yapasım geliyor kalkışınca soğuyorum vazgeçiyorum makyaj yapmaktan bir allık bir parlatıcı yallah dışarı çıkıyorum...

ben saaa asıl bişey danışıcam bu kirpiklerimi uzatmak isteyyom ben varmı bildiğin bir aktar malzemesi =)))

podyum makyajı olsun ...

deniz kızı da hoş ama onda daha çok aksesuarlar yarışır,
kendine has olan bir makyaj stili yok çünkü,ama podyum makyajında ,
makyaj ön planda olacağı için, adına da uygun olurboshayallersmile

marilyn monroe ne alaka anlamadım yaaaw

Ben podyumu seçtim hadi bakalım neler çıkacak bakıcızz

karşılıklı incelmeler çok hoş nüanslar

bedelim izam:))

evde heryerimi ısırıyon ama o nolcak?

çok teşekkür ederim tanrıçam yiğenimmmm ama yaralı ceylan arzu gızımızın yanında bizim lafımız bilem edilmez :kedi::kedi::kedi:
onun havası başka senin başkaaklinialirimsmile
sülalemiz güzel kahretsinbayanssulusmile:roflol:

karşılıklı incelmeler çok hoş nüanslar

bedelim izam:))

evde heryerimi ısırıyon ama o nolcak?

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

kızlar ben nude makyaj yarışması istiyorum kendim günlük hayatta nude makyaj yapıyorum çok seviyorum.yarışmaya katılan arkadaşlar çok başarılılar makyaj işinde.nude doğal makyaj yarışması düzenleyin ne olur

inşallah bidahaki sefere onuda seçeneğimize koyarız vanilyacımolumunekankayizsmile

inşallah nude makyaj yarışması olur. makyaj yarışmalarına bayılıyorum herkes çok başarılı kime oy vereceğimi şaşırıyorum

bende günlük makyajlarımda nude tonlar kullanarak yaparım makyajımı..böyle bir yarışma olursa elbette çok güzel olur vanilyakaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…