Yeni hayatımız

gamyoncuiremsu
birde şunu sormak istiyorum niye benim ismimin yaznında resim çıkmıyor o kadar uğraştım onu nasıl yapıyosun yardımcı olabilirmisiniz

isminin üstüne tıkla ve kullanıcının profilini gösteri seç oradan da kullanıcı panelini tıkla sonra da kontrol paneli başlığından avatırını değiştiri tıkla o sayfanın aşağısında da gözat yazısı var oraya tıklayarak bilgisayarından istediğin resmi seçebilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir canım:))

evet ya ne günlerdi çok yorulduk, panikledik, bocaladık ama çok güzel ya, Allah sağlık sıhat versin yavrularımıza herşey düzelir.

Ayy bu başlığa bakmıyordum uzun zamandır eski mesajımı okudum bende oğluşum kırk günlük iken yazmışım duygulandım şimdi ben yaaa :)

oyyy maşallah şükran çok tatlı, avatarda görmüştüm ama belli olmuyordu. Sanırım babaya benziyor,

kızlar çok teşekkürler yorumlarnız için evet aynen baba benim kız benimle hiç bir alakası yok bu cimcimenin öpüyorum sizleri:))

Offf yaa ne tombik bişi bu şükran abla maşallah ikinizede nazar değmesin sende çok güzel bir annesin :)a.s.

çoktatlı kızın var canım maşallah dur kıskanma canım sende çok tatlısın ALLAH nazarlardan saklasın

ya şükocum resminizi oraya nasıl yerleştirdin ben hala anlayamadım nasıl yapıldını bende kızımla resmimizi yerleştrecemde anlatırmısın sana zahmet

eğer sorun çıkarsa hotlink forum 1 yazanı kopyalayın buraya direk yapıştırın resim ekleme butonuna basmadan kızlar:))

ImageShack - Image Hosting :: sany0062hb0.jpg

Son düzenleme:
Çok güzel çıkmışınız maşallah tuboşcum resmin direk gözükmesini istiyorsan adresi grafik ekle butonuna tıkla direk yapıştır okadar canım.

tuboşçum maşallah ikinize de çok tatlısınız kızını benim için öp annesi:))

teşekkür edrim kızlar sizler ve miniklerinizde çok tatlı tamam şükocum öptüm bile kızımı sende benim için öp kızını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…