yeni hamile kalanlar yardım edermisiniz?

Kızlar, evde idrar testi ile yeni hamile olduğumu öğrendim. Henüz doktora gitmedim. İlk hamileliğim ve doktor randevum bir hafta sonra, O zamana kadar neler yapacağımı, nasıl besleneceğimi bilmiyorum.Tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Cevap verirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

ilaç kullanma mecbur kalırsan ağrı kesici olarak parol kullan çiğköfte pişmemiş et ve sucuk yeme
bol bol su tüket
x-ray cihazlarından geçme mağaza girişlerinde falan

ilaç kullanma mecbur kalırsan ağrı kesici olarak parol kullan çiğköfte pişmemiş et ve sucuk yeme
bol bol su tüket
x-ray cihazlarından geçme mağaza girişlerinde falan

Merhaba beyler bayanlar
ben yeni evli bi bayanım ailemden çok uzaklara gelin oldum ve kayınvalidemin yanına ... uzak ve kayınvalidemin yanında yaşayacağımı bile bile kabul ettim bu evliliği ama şimdi çok mutsuzum kayınvalidemle anlaşamıyoruz ve burda hiç akrabam arkadaşım yok aile özlemimi hesaba katmıyorum bile sizlerin fikirlerini almak istiyorum ne yapmalıyım herşeye rağmen susup kayınvalidemle bu uzak memlekette kimsesiz oturmaya devam mı etmeliyim kafam allak bullak bideee 5 haftalık hamileyim bu sitrese ben dayanırım :2:d a bebeğim nasıl dayanır bilemiyorum :2::2::2::2::2::2::2::2:

bebegin dayanacagı birşey yok canım. onun için değilde bence kendin için endişelen. anlıyorum senii.. evliliğini oturtmaya çalış . zmanla sende bazı şeylere alışırsın kayınvalidengil seni kabullenir alışır.. sabır bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…