Dudak Makyajı YENİ GoLden Rose-ULtra Rich CoLor Lipstick

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

Bu rujları deneme fırsatı buldum ve gerçekten çok beğendim.Bendeki METALLIC 18 rengi.Dudakta gayet metalik ve parlak duruyor.Tam bir bronz renk,esmerlere ve buğday tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum.
Rujun içerisinde Shea yağı ve E vitamini olduğu için yumuşacık bir yapısı var.Sürümü gayet rahat ve dudaklara gayet güzel renk veriyor.Kalıcılığını da beğendim.

Farklı birkaç rengin daha olduğu renk kartelası da elimde olduğu için bu renkleri de swatchladım sizin için.Ama CREAMY 49 ve CREAMY 53 renkleri de çok hoşuma gitti.Yapıları çok yumuşak ve çok opaklar,harika renk veriyorlar.Swatchlardan da belli oluyordur zaten renklerin güzelliği.

Ben iki tane aldım bunlardan biri 49 biri 62 ikisindende memnunum ama çook kremsi hemen sürerken taşıyor mutlaka ama güzeller

62 dudaktada böyle duruyor yani çok doğal duruyor abartı değil :)

Son düzenleme:
62yi de almam gerekicek off yine battım kozmetik yüzünden,dudaklar da renk de çok güzelmiş

62yi de almam gerekicek off yine battım kozmetik yüzünden,dudaklar da renk de çok güzelmiş

Teşekkür ederim canım :)
Evet bende geçen ay kozmetikten battım bu ay söz verdim tutucam kendimi birşekilde idare edicem diye.
Bakalım yeni bir şey görüp beğenmesen iyi bari

Creamy 53 rengi çok harika gözüküyor
Çok sağol paylaşım için bakıcam bu ruja..

Benim dudaklarım hep kuruyor çatlıyor nemlendirmesi iyise alıcam bu rujdan en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…