Aile Planlaması Yeni Evliyim Yanma Ve Kan Normalmi ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
11
öncelikle merhabalar 25 günlük evliyim son 2-3 gündür idrarımı yaparken yaparken yanma hissediyorum ve bugünde tuvalet kağıdıyla silerken kan gördüm (idrarım kanlı degil sadece silince kan geliyor) ayrıca dogum kontrol hapı kullanıyorum ateşimde oluyor istanbula yeni geldim biyerde bilmiyorum eşim gece işten geç geliyo napıcam bilmiyorum ya sizce nedir bu durum ne yapmam lazım...

canım iltihap kapmış olabilirsin eşine söle işten izin alsın seni bi kadın doğumcuya götürsün
ilişkiye de ara verin bence önce bi doktora git

buna balayi hastaligi deniyor sanirim... bilmiyorum gittiniz mi ama.. kadinlar evlendikten hemen sonra ilk iliski ve deniz vs derken idrar yollari iltihabina yakalanabiliyorlarmis. (deniz sart degil tabiki..) bence ihmal etmeyin. normal gorunmuyor yazdiklariniz. idrarda yanma, kan vs bunlar herkesin basina gelen seyler degil. en kotu ihtimal bir ana sagliga gidin, ihmal etmeyin. yoksa sonra surekli tekrarlayabilir.

hımm tsk ediyorum kızlar eşim memur oldugu için tüm izinlerimi kullandık maalesef ama ben bi şekilde üstüne düşer doktora gitmeye çalısırım denize gitmiştim (2 defa) sanırım katkı sağladı böyle olmasına :KK43:(

balayı sistiti denen bi hastalık var bende yakalandım ölüyordum
idrar yapmaik intihar etmekle eş değerdi öyle acı çekiyordum yaparken ve kanlı oluyordu
doktora gitmemek için direndim böbreklerime sıçradı enfeksiyon, zor toparladım kendimi engüçlü antibiyotiklerle
ihmal etme arkadaşım

balayı sistiti denen bi hastalık var bende yakalandım ölüyordum
idrar yapmaik intihar etmekle eş değerdi öyle acı çekiyordum yaparken ve kanlı oluyordu
doktora gitmemek için direndim böbreklerime sıçradı enfeksiyon, zor toparladım kendimi engüçlü antibiyotiklerle
ihmal etme arkadaşım

büyük geçmiş olsun kadın olmak zor işmiş yeni yeni anlıyorum herseye fazlasıyla dikkat etmek gerekiyo işte tsk ediyorum verdiğin bilgiler için korktum valla yarın yada diğer gün mutlaka gidicem

kızlar bugün hastahaneye gittim ve şükür atlattım tahlillerim temiz çıktı fazla sorunum yok 2 ilaç verdi onları kullanıcam

öncelikle merhabalar 25 günlük evliyim son 2-3 gündür idrarımı yaparken yaparken yanma hissediyorum ve bugünde tuvalet kağıdıyla silerken kan gördüm (idrarım kanlı degil sadece silince kan geliyor) ayrıca dogum kontrol hapı kullanıyorum ateşimde oluyor istanbula yeni geldim biyerde bilmiyorum eşim gece işten geç geliyo napıcam bilmiyorum ya sizce nedir bu durum ne yapmam lazım...

geçmiş olsun canım, balayı sistiti olmuşsun sanırım
benimde başıma gelmişti çok oluyo :kedi:

Evet aynısı bendede oldu canım balayı sistiti deniyor sonrasındada enfeksiyon varmış onu ögrenmiştim..

büyük geçmiş olsun bende cok korkmustum alttan muayene ve ultrason yapıldı idrar tahlili yapıldı şükür hepsi temiz cekti çok rahatladım valla :))

canım bol bol su iç, içebilirsen papatya çayı iç iltihabı temizliyor
birde mümkün olduğunca ayakta banyo yapmaya çalış
tekrardan geçmiş olsun

cnm yanma normallllll,dogum kntrol hapını önceden hiç kulanmadıysan oda ara kanama yapabiliyor..her bünyeye iyi gelmiyor..keisn ondandırrr korkma bünyen alışırsa o da geçer bi süre kulann baktın devam ediyor ilaçı bırakkkk başka yolla korun cnm..

canım bol bol su iç, içebilirsen papatya çayı iç iltihabı temizliyor
birde mümkün olduğunca ayakta banyo yapmaya çalış
tekrardan geçmiş olsun

bilginiz için çok tsk ederim doktorda bana bol bol su içmemi önerdi şükür ilaçlarımı kullandım ve iyileştim agrım falan kalmadı dediğiniz papatya çayınıda denicem :))

cnm yanma normallllll,dogum kntrol hapını önceden hiç kulanmadıysan oda ara kanama yapabiliyor..her bünyeye iyi gelmiyor..keisn ondandırrr korkma bünyen alışırsa o da geçer bi süre kulann baktın devam ediyor ilaçı bırakkkk başka yolla korun cnm..

bilginiz için tskler dogum kontrolde 4. paketteyim yeni evlilerde görülen balayı sistit i olmustum şükür iyileştim sadece ateş problemim var sanırım kontrol hapından kaynaklı ilacıda zaten en kısa zamanda bırakmayı düşünüyorum

X