yeni evli kanser hastasi bayan icin salat-i tefriciye

Allah acil şifalar versin arkadaşınza ,100 tane aldım Rabbim tüm kanserli müslüman kardeşlerime Şafi ismi ile şifalar versin amin.

kendi konularımda paylaşacam konunu belki görüp okuyan arkadaşlar olur
Tamam canim cok sagol yarin son cünkü sonucu burada paylasir misin?Allah razi olsun canim.
okumalar durdu sanırım
Evet durdu sanirim bayram oncesi yogunluktan.bayram temuzligi ve telastan.2 gundur ben de cok okuyamadim cunku.
Allah acil şifalar versin arkadaşınza ,100 tane aldım Rabbim tüm kanserli müslüman kardeşlerime Şafi ismi ile şifalar versin amin.
Amin teşekkür ederim canim Allah razi olsun.Agziniza, yureginize saglik.

Tamam canim cok sagol yarin son cünkü sonucu burada paylasir misin?Allah razi olsun canim.

Evet durdu sanirim bayram oncesi yogunluktan.bayram temuzligi ve telastan.2 gundur ben de cok okuyamadim cunku.
Amin teşekkür ederim canim Allah razi olsun.Agziniza, yureginize saglik.
Allah cümlemizden razı olsun amin

1090 tefriciye kaldi.Okuyan herkese cok teşekkür ederim.acikcasi bu konu açarken tereddütlerim vardi.Bu kadar destek göreceğini umuyordum.Allah razi olsun hepinizden.Bugün Kadir gecesi hasta kardesimizin duasi yapilacak, aksama kalmadan Tefriciyelerin bitnesi gerekiyor.Kadir gecesinin hurmetine duanizi esirgemeyiniz lütfen.Allah birsey icin Müslüman kardesler biraya gelip dua ettiginde daha cabuk kabul edermis.Insallah bu nur yuzlu kardesimiz de en kisa zamanda sifa bulacak.

Ay çok şaşırdım, böyle elde tepsi börek dağıtır gibi dağıtıldığını hiç duymamıştım :110:
Tepsi borek dagitir gibi, ne yapmaya calistiginizi hic anlamadim.Siz nasil dagitiyorsunuz kurs verin bana.Akil vermek konusmak cok kolay oluyor.Bu hastaliktan annemi kaybettim.Bu kardesim icin cabaliyorum.Saskinliginizi hos gormeliyim tabi demek ki sizin cevrenizde yok hic.O yuzden duyarli olamiyorsunuz.Bunu yapamıyorsunuz sacma sapan yorumlarinizi kendinize saklayin bana hic lazim degil.Allah islah etsin bu mubarek gunde ne diyeyim...insallah sizin ve cevrenizdekilerin basina gelmez de boyle istemek zorunda kalmazsiniz.

Tepsi borek dagitir gibi, ne yapmaya calistiginizi hic anlamadim.Siz nasil dagitiyorsunuz kurs verin bana.Akil vermek konusmak cok kolay oluyor.Bu hastaliktan annemi kaybettim.Bu kardesim icin cabaliyorum.Saskinliginizi hos gormeliyim tabi demek ki sizin cevrenizde yok hic.O yuzden duyarli olamiyorsunuz.Bunu yapamıyorsunuz sacma sapan yorumlarinizi kendinize saklayin bana hic lazim degil.Allah islah etsin bu mubarek gunde ne diyeyim...insallah sizin ve cevrenizdekilerin basina gelmez de boyle istemek zorunda kalmazsiniz.
Önce bi yavaş.

Tabiki duamızı okuruz, iyi dileklerimizi ederiz ama duaları taneyle dağıtmak nedir yani? Bana anormal gelen kısım burasıydı. Kısa yazmıştım ve mesajım da gayet netti ama siz baya çıkarım yapmışsınız. Akıl verdiğimi falan öne sürmüşsünüz. Madem size öyle geldi, o zaman tek kişinin tek bir haftada 4444 tane tefriciye okuyabildiğini kendimden biliyorum. Bana yanlış anladığınız için sinirlenip, cevap yazana kadar biraz daha yol alabilirdiniz. Zira vaktinizi benim 'saçma sapan' yorumumla kötü harcamışsınız.

Başınız saolsun ve geçmiş olsun diyorum. Yanlış anlaşılmayı uzatmaya hiç gerek yok.

Önce bi yavaş.

Tabiki duamızı okuruz, iyi dileklerimizi ederiz ama duaları taneyle dağıtmak nedir yani? Bana anormal gelen kısım burasıydı. Kısa yazmıştım ve mesajım da gayet netti ama siz baya çıkarım yapmışsınız. Akıl verdiğimi falan öne sürmüşsünüz. Madem size öyle geldi, o zaman tek kişinin tek bir haftada 4444 tane tefriciye okuyabildiğini kendimden biliyorum. Bana yanlış anladığınız için sinirlenip, cevap yazana kadar biraz daha yol alabilirdiniz. Zira vaktinizi benim 'saçma sapan' yorumumla kötü harcamışsınız.

Başınız saolsun ve geçmiş olsun diyorum. Yanlış anlaşılmayı uzatmaya hiç gerek yok.
Bir hafta mi farkına varamadiniz ama soyleyim konuyu cuma gunu actim.uzatmaya gerek yoksa cevap yazmasaydiniz hic.yanlis anlasilmayi siz yaratiyorsunuz kimse size fikrinizi sordu mu acaba.golge etmeyin yeter.

ben 200 tane daha alıyım canım akşam olmadan bıtrırım ınsallah

Okudum canim 200 taneyi ogleden snra okursam yine yazarim umarım ellide yuzde olsa yardimci olacak arkadaşlar cikarda mubarek günde biter tefriciyen cok vakit alan birsey degil allah şifa versin

Mübarek günde kalp kırmaya, polemikten banlanmaya değmez değil mi?
Lütfen yazışmalarımıza dikkat edelim...

ben 200 tane daha alıyım canım akşam olmadan bıtrırım ınsallah
Insallah canim, tesekkur ederim
Okudum canim 200 taneyi ogleurden snra okursam yine yazarim umarım ellide yuzde olsa yardimci olacak arkadaşlar cikarda mubarek günde biter tefriciyen cok vakit alan birsey degil allah şifa versin
Az kaldi bitmesine zaten, insallah aln olursa bitecek.elimde geldigi kadar okumaya calisiyorum ama benim de aksama misafirlerim var.Kimse almazsa aksam bitiririm.
Canım 100 tane okudum Rabbim arkadaşımıza şifalar versin inşallah
Teşekkürler. Amin insallah

Insallah canim, tesekkur ederim

Az kaldi bitmesine zaten, insallah aln olursa bitecek.elimde geldigi kadar okumaya calisiyorum ama benim de aksama misafirlerim var.Kimse almazsa aksam bitiririm.
Teşekkürler. Amin insallah
Ne kadar kaldi ?

X