yeni evli kanser hastasi bayan icin salat-i tefriciye

efsuni06

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2013
558
507
Kizlar cok acil 4000 tane salat-i tefriciye dagitmam lazim ve kadir gecesine yetişmesi gerekiyor.Bir arkadasim var kendisi cok inancli dinine bagli bir Müslüman. Evlenmeden once kanserdi yendi.Evlendi bir ay olmadi hastalik tekrar musallat olmus.Allah sabir versin cok zor.Su mubarek ramazan gününde sizlerde okuyabileceginiz kadar alsaniz kardesimize sifa olsun.

50 tane okuyabılırım canım :KK43: allh şifa versin inşallh

Tesekkur ederim, cok sagolun.3850 kaldi.Lutfen okuyabileceginiz kadar tefriciye alin Ramazanin hurmetine.

Yanliz bu dua oyle hurra die okunmaz cnm ne 1 eksik ne 1 fazla tam okunulmali. Bu duanin hikmeti evet buyuk ama dedim gbi iyi kontrollu okumaniz lazm . Allah sifa versin ins dualarim o arkadasla

“Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

10 tane okudum. .
Allah şifa versin.
.

50 tane alayım okudukça alırım...:KK19:
Teşekkürler canim.50den fazla olunca buraya yazarsan takipte kalalim.
50 tane de ben alayım canım, Rabbim şifa versin.. Çok üzücü..
Teşekkürler canim evet cok üzücü ayni hastaliktan annemi kaybettigim icin bu arkadasimin yenmesini cok istiyorum.hem genc hemde yuzu öyle nurlu ki insan yakistiramiyor bu hastaligi.Okuyan herkesin agzina yüreğine sağlık. Umarim baska alanlar da olur da tamamlariz sayiyi.

“Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

10 tane okudum. .
Allah şifa versin.
.
Teşekkürler ağzınıza, yüreğimize saglik.Evet arkadaslar baska yok mu alacak olan

X