Yeni doğan bebek hazırlığı

Ben bi korbell aldım, bi gümüş kapak aldım, bi reflü yatağı aldım, bi de alt açma örtüsü aldım. Eltimler park yatak hediye etti. Bi araba var aklımda, bi de ana kucağı alcam yetmez mi yeto bence

Bende böyle diyerek çıktım yola şimdi eve sığamıyoruz. İpin ucu nerde kaçtı hiç anlamadım neyse. Buna ek olarak güzel, kaliteli bir ateş ölçer almanızı da öneririm. Birde tırnak makası. Bence bebek bakımının bana göre en zor noktası tırnaklarını kesmek. Hala bile çok zor geliyor. O yüzden iyi bir tırnak makası öneririm. Gözden kaçan minik birşey ama korbell kadar önemli 😬

Bende böyle diyerek çıktım yola şimdi eve sığamıyoruz. İpin ucu nerde kaçtı hiç anlamadım neyse. Buna ek olarak güzel, kaliteli bir ateş ölçer almanızı da öneririm. Birde tırnak makası. Bence bebek bakımının bana göre en zor noktası tırnaklarını kesmek. Hala bile çok zor geliyor. O yüzden iyi bir tırnak makası öneririm. Gözden kaçan minik birşey ama korbell kadar önemli 😬
Ay yok ben alırım zaten ama ben daha çok cücüğüm ondan tutuyorum kendimi 😅 tırnak makası mı tırnak törpüsü mü peki son zamanlarda hep törpü çıkıyor karşıma

Ay yok ben alırım zaten ama ben daha çok cücüğüm ondan tutuyorum kendimi 😅 tırnak makası mı tırnak törpüsü mü peki son zamanlarda hep törpü çıkıyor karşıma

Sağlıkla mutlulukla büyüsün, zamanında kavuşun 🍀

Ben ilk törpü aldım çünkü herkes aşırı övüyordu. 2 gün kullandım çünkü aşırı uzun sürüyor. Tırnaklar çok çabuk uzuyor buna rağmen o aşırı uzun sürünce insana çıldırma gelebiliyor. 6 tane tırnak makası değiştirmiş birisi olarak şunu öneririm. Tutmalı olması elden kaymamasını sağlıyor. Kesicisi düz parçasız kesiyor. Birde basma yeri ince tırnakları kolay görülüyor. Bu konuda tez yazarım haha

Bebek Tırnak Makası
baby plus Bebek Tırnak Makası - ebebek

IMG_9849.png

Sağlıkla mutlulukla büyüsün, zamanında kavuşun 🍀

Ben ilk törpü aldım çünkü herkes aşırı övüyordu. 2 gün kullandım çünkü aşırı uzun sürüyor. Tırnaklar çok çabuk uzuyor buna rağmen o aşırı uzun sürünce insana çıldırma gelebiliyor. 6 tane tırnak makası değiştirmiş birisi olarak şunu öneririm. Tutmalı olması elden kaymamasını sağlıyor. Kesicisi düz parçasız kesiyor. Birde basma yeri ince tırnakları kolay görülüyor. Bu konuda tez yazarım haha

Bebek Tırnak Makası
baby plus Bebek Tırnak Makası - ebebek

Eki Görüntüle 3442078
Ayy ekledim sepetime çok teşekkürler 🫶🏿

Arkadaşlar ben 4 aylık hamileyim bebeğimize hazırlık yapıyoruz. Bez stoklamayı düşünüyoruz. Tecrübeli anneler hangi ay ne kadar bez kullandıklarını söyleyebilir mi hangisinden kaç tane alalım 🥰
Benim yeni doğum yapan arkadaşım salın bez stoklama dedi. Çünkü her bezi her bebek sevmiyor tenine uygun olmuyor. O yüzden kar yapalım derken zarara uğramayın

Aliyimmm tm. Ana kucağını elektrikli almıcaktım diğeri daha rahat ve daha uygun çocuğa demişler hep sen elektrikli mi öneriyorsun
Babybjörn parasını çıkaran en büyük yardımcımız oldu tek geçerim. Ondayken yemek pişirdim, banyo yaptım. Yeri geldi uyudu. Yeri geldi misafirliğe götürdük. Büyük rahatlık.

Babybjörn parasını çıkaran en büyük yardımcımız oldu tek geçerim. Ondayken yemek pişirdim, banyo yaptım. Yeri geldi uyudu. Yeri geldi misafirliğe götürdük. Büyük rahatlık.
Babybjörn muadili eklemiştim sepetime memnun kalanlar çok diye. Elektrikliyi seveni ne çevremde ne izlediğim videolarda gördüm valla ama klasik olanı seviliyor baya inşallah işe yarar bizde de 🥲
Bencr chicco tırnak makası ideal. Normal makas gibi olan. (Bugün size tesadüfen çok mesaj attım🥲)
Ahahaba olsun 😅 ona da bakayım 🫶🏿

Arkadaşlar ben 4 aylık hamileyim bebeğimize hazırlık yapıyoruz. Bez stoklamayı düşünüyoruz. Tecrübeli anneler hangi ay ne kadar bez kullandıklarını söyleyebilir mi hangisinden kaç tane alalım 🥰
Ben bebeğim doğmadan bez ve ıslak bez stokladım. Bez konusunda şanslıydım rahatlıkla kullanıyoruz. Iki aylık olana kadar 1 numara kullandık (her iki üç saate bir değiştiriyorsunuz, gece de dahil). Islak bezi klasik pampersinkini stoklamıştım ama maalesef mantar yaptı. Pampers Aqua'ya geçtik sonra ve şükür düzeldi, tavsiye ederim, içinde parfüm yok ve %99 su.

8 adet zıbın aldım, bikaç pijama, çorap, şapka/bere, müslin bezler.. Heves ettiğim bikaç kombin doktora falan giderken giydiriyordum :)

X