yeni allıığıımmmmmm :)))

destici

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2011
186
0
$19062011(004).jpg $19062011(005).jpg $19062011(004).jpg $19062011(005).jpg

ben esmerim :) dün bu allığı aldım sizce nasııll ?? bide bu tür pembe allıklları nasıl sürüyorsunuzz??

canım allıgının rengı guzel kalın allık fırcası ıle aynada gulumse elmacık kemıklerın cıkdıgı bolgece ıkı fırca darbesı yap yeterlı cokda pembe yapma cok sırıtır bende esmerım ama bronz allık tercıh edıorum daha hos duryor :KK70: tavsıye ederım gule gule bıtır allıgını

hmmmmm denicemm :) bende bronz kullanıyordum burda okudum esmerlere pembe allık yakışır diye bende gittim aldım ama pembe olduğu için sürmeyi pek beceremedim ama hoşuma gitti güzel duruo :))

hmmmmm denicemm :) bende bronz kullanıyordum burda okudum esmerlere pembe allık yakışır diye bende gittim aldım ama pembe olduğu için sürmeyi pek beceremedim ama hoşuma gitti güzel duruo :))

canım cok surme guzle durmuor hafıf surucem dıarıda maglum sıcak cok surunce sıcakdan halınle terlınce :KK70: ınsanın yuzu kıpkırmızı oluor:KK70:

çok güsel duruyoooo eminim yanakta da güsel durur:)):)::):):)

tşk ederim hayatım zaten yanaklarım kırmızı utanıncada sinirlenince sıkılıncada zaten kızarıyorum ama bronzda sevmiyorum

tşk ederim hayatım zaten yanaklarım kırmızı utanıncada sinirlenince sıkılıncada zaten kızarıyorum ama bronzda sevmiyorum

ben bronz kulanan bırısıyım ama tenın peynır gıbı bembeyaz ıse hıc hos durmuyor bronz genelde esmer bayanlara yaksıtırorum beyaz tenlı bayanlara hafıf pembe ve seftali tonlarını yakıstırıyorum daha hos duruyorlar

mac ın makyaj sabıtleyıcı spreyı var o gusel ama sakın sakın yakından deodorant gıbı sıkmayın sabıtleyımderken akıtırsınız 30 cm uzaklıkdan sıkın elite nın var hangısı uygun gelrıse onu alın derım

X