Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz yengeç hanımları ve meslekleri

Al işte bi benzerlik dahaa :KK9:
Bende herşeye ağlamamdan nefret ediyorum yaa

ruuuuuhhh ikizmmisinn nesinn yaaaa :KK9::KK17::KK19::KK16:

bende her şeye ağlarım buğulu gözlerim vardır özellikle sevgili sevgilim çok ağlatır hödük!

bende çok ağlarım herşeye bişey olur kendimi ağlamaktan savunamamm konuşamam :KK9:
o yüzden sevmiyorum bu özelliği :KK19:

el becerisi gerçekten yengeçlerde mevcut bence.Ben dikiş dikmeyide beceriyorum.Kafamdan kıyafet tasarlamayıda.yemek yapmayıda.Sevmeden yaptığım işler bile beğenilir.Valla taktir ediyorum bayanlar bizi :) mesleklerinizde çok güzel öğretmen olsam mesela okuyacağım bölümün öğretmenliğini düşünüyorum ilerde eğer gece sabahlara kadar çalışmaktan sıkılırsam radyo tv öğretmenliği yapabilirim liselerde neden olmasınnn eee yokmu başka yengeç hanımı ve mesleği ev hanımı da mükemmel olur bizden :KK66:

Evet ben de aynı fikirdeyim bir yengeç olarak. Ev hanımlığı ve el becerisi gerektiren işler kesinlikle yengeçlerin işi

ben mühendisim,aslında el sanatları,resim vs. görsel sanatlar çok ilgimi çeker,ama sosyal bi müh. benimki çevre mühendisiyim,herşey sayılar değil yani,evliyim herşey güzel omalı benim için,komşu gezmelerim yoktur,varsa yoksa evim,eşyalarım,kocam,çocuğum,herşeye yetişmeliyim iyi bi eş,iyi bi anne,iyi bi ev hanımı,kocamı da ihmal etmemeliyim,öpmeliyim ikisini de sarılmalıyım,güzel yemekler yapmalı,yedirmeliyim,hergün öpüp,sarılıp öyle uyumalıyım,arkasını döndü mü dünyam yıkılır,herşeye yetişmeliyim,ev karmakarışık olduğunda işler biriktiğinde yetemeyeceğimi düşünüp,ağladığım çok olmuştur,ama rahatıma da düşkünüm uykuyu çok severim,çalışıyom da,işte bu burçtanmıdır nedir inek olmazlar,duygusal olurlar,sıkıya gelmez,sıkıştım mı gözyaşı dökerim,keşke daha güçlü,mantıklı olsam,insanlara çabuk güvenir,geçmişe çok takılır,hatalarımı unutmaz,kendimizi suçlarım çoğu zaman,kıskancımdır da,biraz da kompleks mi bilmem,birinin evini daha temiz,eşyalarını daha düzenli gördüğümde,eşime dert yanmaya başlarım,şunun evi şöyle böyle,ben yetişemiyorum herşeye,ah keşke çok uyumasam da evim dört dörtlük olsa,yada eve şunu alalım bunu alalım,evimiz güzel olsun,ev,eşya delisiyim işte,eşimle aram azcık bozuk mu oldu,dünya yıkılır başıma sanki,yüzüm gülmez,işlerim yolunda gitmez,ufacık bi alışveriş çok mutlu eder beni,hüzünlü bi sahne de böğüre böğüre ağlamama yeterlidir,keşke daha sert,mantıklı,eli çabuk,hemen yüzü düşmeyen,çok çalışkan biri olsaydım,ama yapcak bişey yok

Bende tipik yengeç kadınıyım.

En önemlı özellığım, Çok aşırı ınatçıyım
Duygusalım, hemen hemen herşeye ağlayabılırım gözlerım dolar.
6. hıssım çok kuvvetlıdır, hıslerımle hareket ederım ve çok nadır yanılırım.
Duygularımı açık açık bellı edemem kımseye, ıçımde fırtınalar kopsa da kımsenın haberı olmaz
herşeyı ıçımde tek başıma yaşarım
Çok aşırı dısıplınlıyım, yapılması gerek bırşey varsa yaparım. Güvenılırım böyle konularda
Sert bı görünüşüm vardır, ınsanlar yaklaşmaya çekınır
Bana yapılanı unutmam, ve asla affetmem.
Aıleme ve sevdıklerıme çok önem verırım ve kımseyle paylaşamam. Kardeş, anne, baba sevgılı fark etmez
Kımseyle paylaşmam ve aşırı kıskancım.
Bırazda kendıme aşığım galıba, kendımı çok beğenır ve her zaman her konuda kendıme çok güvenırım.

Hemşıreyım. İş yerınde de burcumu hemen bellı ederım.
Hastalara karşı yaklaşımım, duygusallık, yardım etme çabam vs.

Yükselenım de Oğlak. Bıraz bakmıştım oğlak burcunun özellıklerıde uyuyor bana :KK1:

tipik bir yengec kiziyim(kadiniyim) :KK70: her neyse iste..

moda üzerine okudum ama suan masa basi bir is yapiyorum..memnunum.. cocuklara ve yaslilara karsi extra bir sempatim var..

onlara yardim etmeyi, sohbet etmeyi cok seviyorum..ve hasta yada dilencilere fln cok acirim..icim titrer =(

cok duygusalim hic sevmiyorum bu yönümü biraz daha güclü durabilsem keske hayata karsi, kiytirik biri dizide bile ölüm, kabristan sahnelerinde gözyaslarimi tutamam..

sevdim mi cok severim ama kötü niyet sezdigim an sogurum, uzaklasarim.. sevmedigimi imkani yok sevmem :KK19:

annem icin ölürüm..babam icinde ayni sekilde ama annem icin gerekirse yada mümkün olsa 2kere ölürüm :KK70:

paramin ve malimin kiymetini cok iyi bilirim, cimri degilm ama savurgan da bir yapim yok.. birsey aldigimda kaliteli ama bir defa alirim..herzaman kenarda biraz param olmali böylece kendimi güvende hissediyorum..

evet güven demisken..sevgilim yada esim olacak kisinin yaninda kendimi cok güvende ve huzurlu hissetmeliyim..kötü niyet sezdirmeyecek bana.. iste ozaman onun kulu kölesi olacak kadar yaninda olurum..herseyi olurum onun..ve sevsin birazda simartsin beni..ilgilensin iste :KK12:

kinci oldugumu düsünmüyorum ama yapilan yanlisini unutmam..!! ama intikam pesindede kosmam yani.. oluruna birakirm..saten beni kaybeden kisi kaybetmistir..derdine yansin :KK70:

haa bir tek mutfakla aram hic iyi degl :KK50: yada bir aralar girmistim birseyler becermistim ama sonra mutfak yasagi geldi annemden :KK70:

Bir kac sey disinda aynuymisiz bende tek boyleyim heralde derdim :KK70: yalniz degilmisim :KK70:

ben bir yengeç olarak çabuk karar değiştiriyorum:KK1: önceden tekstille uğraşıyordum kalıplarla uğraşırdım şimdide muhasebecililk yapıyorum umarım bidaha meslk değiştrmem çünkü şuandada kuaförlük düşnyrm:KK9::KK9:

ben de bir yıl öncesine kadar gazetecilik yapıyordum...
fotoğraf çekmek, farklı yerler, kişiler keşfetmek çok güzeldi...
özgür olmak, yazı yazmak tam bana göreydi fakaaattt
bir yengeç her zaman evcimendir bu kural hiç değişmiyor sanırım,
yorucu iş temposu, lakayt ortam, ait olamama duygusu beni bu meslekten soğuttu...
aşık oldum deliler gibi sevdim ve evlenip işi bıraktım....
şuan ev hanımıyım, eşim ve evim benim herşeyim çok da mutluyum şimdilik şükür:)
yengeç burcuyum evcimenim, eşimi, yemek yapmayı evimle uğraşmayı çok seviyorum... birde bebeğim olsa benden mutlusu yok daha ne isterim ki....

ben tipik bir yengeç kızı sayılmam ama yine de özelliklerini yansıtıyorum. mühendisim, biraz spesifik bir mühendislik benimki ama genel olarak doğa ile ilgileniyorum.
bi kere çoksulugözüm ama öyle gündelik şeylerde değil dizi mizi izlerken brezilya dizisi bile olsa biri ağlarsa hemen benim de gözlerim dolar.
çok inatçıyımdır istediğim olana kadar o işin peşini bırakmam. disiplinliyimdir, işlerimi çok düzgün halletmeye çabalarım ve günü gününe yaşayan bir insanım.
titiz ve tertipliyimdir, ofisimde sürekli temizlik yaparım, kitaplarımın yerlerini sık sık düzenlerim. masamı toplamadan bardağımı yıkamadan hayatta çıkmam.
eskiden şiir yazardım, edebiyat yönüm biraz gelişmiştir benim.
bir de birşeye heves ettiysem ve onu başka biri yaptıysa onu hayatta ben yapamam. benim için bitmiştir.
özgürlüğüme çok düşkünüm, bu konuda bir müdaheleyi pek kaldıramam. işyerimde amirlerimde bu yüzden çok papaz olmuşluğum vardır.
sert görünürüm, sert bilinirim, gözyaşlarımı kimseye göstermem, derdimi kimseyle paylaşamam.
birinin küçük bir yamuk yapması o kişiyi gözümde bitirir ağzıyla kuş tutsa affedemem.
kindarım, pesimistim, hayalperestim, yengecim.

Yengeç burcuyum ve yazılımcıyım. Takım çalışmasından hiç hoşlanmıyorum.
Bireysel işler yapmalıyım. Yardımcı olmaktan hoşlanırım ama. Başka birinin benim yazdığım kodlara müdahale etmesinden hoşlanmam.
Sorun çözmekte üstüme yoktur. Sinirlendiğim zaman daha bir zeki olurum.
Teslim süresi olan işlerden hiç hoşlanmam. Beni gerer bu tarz işler.
Tam bana göre bir meslek.

yengeç burcuyum ve öğretmenim.Erkek lisesindeyim,ona rağmen nasıl oluyor da seviyorum ben bile hayret ediyorum.İçimdeki öğrenci sevgisi olmasa....

ben tekstil sektöründe ofis çalışanıyım. akşama kadar bilgisayarda işlerimi hallediyorum. işimden memnunum, beni kafa olarak da beden olarak da fazla yormuyor, böylece evimle ilgilenmeye enerjim kalıyor. asla işkolik değilim, olmak da istemem, çünkü en mutlu olduğum ve önemsediğim yer evim.

İngilizcem iyi derecede olduğundan müşteri temsilciliği yapabilirdim mesela, hem biraz daha fazla maddi getirisi olurdu belki ama insanlara laf anlatmaya çalışmak kadar beni sinir eden birşey yok. şu an yaptığım işte yalnızca iki-üç kişiyle dirsek teması halindeyim, bireysel takılabiliyorum yani. zaten takım çalışması falan hiç bana göre değil. işime karışılmasından da hoşlanmam :KK51:

Yengeç burcuyum ve aynı zamanda Veteriner Hekimim.Mesleğimi seviyorum çünkü ruhumuzda ki anaçlıktan dolayı her hayvana çocuğummuş gibi davranıyorum :KK1::emir_bebek::KK55: Bir iş olacaksa oradaki lider ben olmalıyım.Eğer lider olamazsam o işi de hayatta benimsemem ve onun için hiç uğraşmam.Sonu kötü olursa da "zaten ben yapmadım,başkaları yaptı " der çıkarım işin içinden :KK14: Bana yakın mesleler bebekler yada hayvanlardı.Çocuklara kıyamayacağım için doğru bir mesleği bulduğumu düşünüyorum :KK42::KK49:

Bende yengec burcundayim ve hayatta en mutlu oldugum meslegi okuyorum hala ama umud ederim ki hayatim boyunca meslegimi surdururum. Tiyatro bölümü oyunculuk okuyorum 😘😘

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bende yengec burcundayim ve hayatta en mutlu oldugum meslegi okuyorum hala ama umud ederim ki hayatim boyunca meslegimi surdururum. Tiyatro bölümü oyunculuk okuyorum 😘😘

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Yengecim yazilimciyim meslegimi hic sevemedim. Benim sosyal ve özgür olmam lazim. Yazilimda verilen isi o tarihe yetistirmek icin gece gunduz çalışmak gerekebiliyor benim duzen icinde yasamam lazım her gun planli programli yaşamayı severim emrivakilerden hoslanmam. Gezmek görmek öğrenmek sosyallesmek isterim. Özgür olmak cok önemli,bir kalıba sigamam rahat olmak isterim hesap vermeyi sevmem.
Ogretmenlik okusaymisim keske diyorum. ..

Aklımda o kadar çok meslek var ki! Galiba tarihle ilgili bir mesleği seçeceğim ,arkeoloji veya tarih profesörlüğü olabilir ,aynı zamanda kitap yazacağım. Zaten müzikle de uğraşıyorum. Yani kafamda çok şey var ama yapacağım meslek kesinlikle araştırmayla ilgili olacak ve hobilerimi de iş imkanına çevirmeye çalışacağım.

Hemsirelik ogrencisiyim. Aslinda mimar olmak istiyodum cunku resim cizmeye bayiliyoruum. Ama iste sartlar bunu gerektirdi. Ek is olarak da fotofrafcilik yapmayi dusunuyorum su okul bi bitsin de

X