Yemek yedikten sonra halsizlik terleme

Bence doktorunuza mutlaka sorun. Bende de halsizlik oluyor ama ben özellikle makarna yediğimde ve ekmek çok tüketirsem uyku hali oluyor onu farkettim. Hatta makarna inanılmaz şişiriyor. Gebelik şekerim yok, yükleme yaptırdım. Mutlaka dra danışın durumunuzu.

Şeker yüklemesi yaptırın mutlaka gebelik şekeri riskli birşey bilirseniz ona göre diyet uygularsınız ayrıca doğumda bile etki edebiliyor. Bebek doğunca da şekeriniz varsa ona da tahliller yapılacak buna bağlı oparak ihmal etmeyin..

Kızlar hamileyim yemek yedikten sonra halsizlik baygınlık terleme geliyor bilen aydınlatsın ne bu
Merhaba,ben de sizinle aynı durumu yaşıyorum. Yemek yedikten sonra halsizlik ve uzanma isteği geliyor. Tansiyonumu ölçtüğümde genelde 10-5 ,10-6 çıkıyor ama nabzım 99 larda genelde. Bu arada şeker yüklemesi henüz yapılmadı ama son iki haftadır aç karna kan veriyorum,açlık şekerim 65 çıkıyor.

Merhaba,ben de sizinle aynı durumu yaşıyorum. Yemek yedikten sonra halsizlik ve uzanma isteği geliyor. Tansiyonumu ölçtüğümde genelde 10-5 ,10-6 çıkıyor ama nabzım 99 larda genelde. Bu arada şeker yüklemesi henüz yapılmadı ama son iki haftadır aç karna kan veriyorum,açlık şekerim 65 çıkıyor.
Doktorunuz ne diyor ben kalple alakalı olduğunu düşünüyorum nefes darlığı da var zaten ritim bozukluğu vardı şimdi hastaneye gidiyorum

X