Mutfak Dekorasyonu Yemek takımı

Tesekkur ederim kahvaltı takımı bu aslında yanlış yazmışım. Tencere takımlarını da mı almayaym sizce üstteki takım
Sen zuccaciye gezeceğine trendyol falan baksana çanta al kıyafet al. Paran varsa altın al. Bileklik küpe kolye falan onları al.

Daha evlenmene çok var, herşeyin modası hızla değişiyor.
Annemler saolsun 10 sene önce almış bizim yemek takımlarını, şimdi modası geçmiş eski kalmış ama dünya para verildi diye kıyamıyorsun da.
Ayrıca kahvaltı takımı gerçekten gereksiz, şuan fuzuli yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor. Porselen sütlük ömrümün hangi aşamasında kullanacağım acaba merakla bekliyorum :işsiz:

Çeyiz hesaplarını araştır hem faiz hem katkı payı alırsın faize duyarlıysan katkı payı alırsın çok iyi bence evlenirken en güzel içine sineni alırsın nerden baksan önünde 4 yıl var birde dedikoduculara düşersen annesinin takımını getirmiş derler ben üniversite de aldığım uyku setinin bile modası geçtiğinden kullanmadım

paran varsa 1 gunde bütün evin eşyasını alıp ev düzebilirim ,

ne gerek var bu kadar erken alışveriş yapmana sakın alma ne modeller çıkıyor , altın hesabı açtır para biriktir

Modası geçerden ziyade senin zevkin bile değişir yıllar içinde.. şimdiden alma hicbirsey.. para biriktirmek paran varsa 1 günde hepsini alırsın zaten.. bi de evde koli koli yıllarca duruyor gereksiz..

Hiç bi şey alma sakın evlilik işi kısmet mesela ben evleneceğim zaman tam set yemek takımı hediye geldi şimdiden masraf yapma çok istiyosan altın al koy bankada dursun paran.

Ne acelen var ceyiz yapmaya baslamissin.oku once.okulunu bitir ise gir gez toz.sonra evleneceğin zaman al.yeni yeni

X