Mutfak Dekorasyonu yemek takımı

busrayigitler

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2016
16
19
30
Arkadaşlar merhaba, bu aralar şu çeyiz setlerine bakıyorum çelik tencere, yemek takımı, kahvaltı takımı ve çkb takımlarına sizin bildiğiniz kaliteli çokta pahalı olmayan kampanyalar var mı ?

Çeyiz siteleri var direk set olarak marka marka kampanyalı satanlar..Çeyizsepeti.com porselensepeti.com gibi

Arkadaşlar merhaba, bu aralar şu çeyiz setlerine bakıyorum çelik tencere, yemek takımı, kahvaltı takımı ve çkb takımlarına sizin bildiğiniz kaliteli çokta pahalı olmayan kampanyalar var mı ?
Merhaba ben daha yeni aldım interin ürünlerinde indirim var çk takımı 3 lu tencere seti çaydanlık tost makinasi baharatlik aldim

bende almaya nşyetlendim. ama neyi araştrsam birinin iyi dediğine biri kötü diyor birinin kötü dediğne öbürü iyi diyor. resmen kararsız kaldım :l

bende almaya nşyetlendim. ama neyi araştrsam birinin iyi dediğine biri kötü diyor birinin kötü dediğne öbürü iyi diyor. resmen kararsız kaldım :l
Benim kadar derinlemesine in ben cok arastirdim hangisi daha iyi saglikli kullanisli diye mesela bir markanin caydanligi iyiyse diger markanin tost makinasi iyi bir diger markanin ütüsü iyi o yuzden malzemeden malzemeye esyadan esyaya gore marka degisiyor

o zaman parça parça almak gerkiyor. bende bu gidişle çeyiz seti alamayacağım diye düşünüyorum :ll
iyice araştrmak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…