Yemek odası için ne önerirsiniz kızlar :) yardımm

temasa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
342
129
haziran da evlencem kısmetse.. salon oturma odası bir yapıcam, çok misafirimiz olmaz bizim.
koltuk takımı olarak ikea kıvık alcam. biraz rahat ve spor salonum olsun istiyorum.
yemek odası için böyle ahşap görünümlü bir şeyler düşünüyorum... enza doğtaş alfemo kelebek vs. çok güzel modeller var...
peki siz ne tavsiye edersiniz ???

haziran da evlencem kısmetse.. salon oturma odası bir yapıcam, çok misafirimiz olmaz bizim.
koltuk takımı olarak ikea kıvık alcam. biraz rahat ve spor salonum olsun istiyorum.
yemek odası için böyle ahşap görünümlü bir şeyler düşünüyorum... enza doğtaş alfemo kelebek vs. çok güzel modeller var...

Mutluluklar dilerim öncelikle.
eşya seçiminde biz ne desek boş zevkler ve renkler farklıdır kişiye göre.
ben masif ahşap seviyorum mesela düz sade hatları olan eşyaları.

sende tarzın yönünde araştırma yaparsan aradığını bulursun mutlaka...

Mutluluklar dilerim öncelikle.
eşya seçiminde biz ne desek boş zevkler ve renkler farklıdır kişiye göre.
ben masif ahşap seviyorum mesela düz sade hatları olan eşyaları.

sende tarzın yönünde araştırma yaparsan aradığını bulursun mutlaka...

evet beğendiğim şeyler var ama ben özellikle kalite, kullanım kolaylığı açısından fikir istiyorum.. mesela ''ya şu markada biz çok sıkıntı çektik, şöyle bozuldu böyle yamuldu'' diyenlerin yorumlarına da ihtiyacım var :)

Yemek odası takımı önermiyorum :) Konsoldu vitrindi hiç gerek yok bence...En güzeli sadelik...
Yeni evlilik hevesiyle hepsi alınıp çok büyük olmayan salonlara tikistiriliyor,hepsi dip dibe olan eşyalar ne kadar güzel ve kaliteli olsa da genel görünüm hiç iç açıcı olmuyor.

Koltuk , ünite ,masa yeterli büyük eşya olarak...Duvara güzel bir tablo,kenara yan sehpa,yeşil çiçekler,bir kaç biblo-süs eşyası ile gayet şık bir salon olacağını düşünüyorum.

Kusura bakmayın sorunuza yanıt olmadı belki ama fikrimi belirtmek istedim :)

Mutluluklar...

Yemek odası takımı önermiyorum :) Konsoldu vitrindi hiç gerek yok bence...En güzeli sadelik...
Yeni evlilik hevesiyle hepsi alınıp çok büyük olmayan salonlara tikistiriliyor,hepsi dip dibe olan eşyalar ne kadar güzel ve kaliteli olsa da genel görünüm hiç iç açıcı olmuyor.

Koltuk , ünite ,masa yeterli büyük eşya olarak...Duvara güzel bir tablo,kenara yan sehpa,yeşil çiçekler,bir kaç biblo-süs eşyası ile gayet şık bir salon olacağını düşünüyorum.

Kusura bakmayın sorunuza yanıt olmadı belki ama fikrimi belirtmek istedim :)

Mutluluklar...
Yok yahu ne vitrini:) masa sandalye istiyorum bi de onlarla uyumlu tv sehpası :)

Ben kelebek mobilyanın ürünlerini çok modern ve şık buluyorum

Bende çok kararsız kalmıştım hatta konum var masalarla ilgili. Hiçbirini almadım. Ceviz doğal görünümlü ağaç masalardan tercih ettim. Ancak o pakladi beni. Size de tavsiye ederim

Şimdiden tebrik ederim !bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim.
Bende Saloni marka ürünlerini beğeniyorum özellikle "Aston Air. Saloni yemek odası". Takımı
Kısmet olursa bu takımı alacağım ama sitede görünen koltuk takımları çok hantal ben daha sade ve pratik bişiler bakıyorum banada koltuk takımında fikir verirseniz sevinirim

aston-air-yemek-odasi-takimi--387

Eklemeye çalıştım ama sanırım olmadı

X