Mutfak Püf Noktaları Yeil ay

ben bir kupa kaynar suyun içerisine,iki çay kaşığı çay atıp
ağzınıda kapatıyorum 5 dakika kadar bekledikten sonra.
süzüp içiyorum....

ben bir kupa kaynar suyun içerisine,iki çay kaşığı çay atıp
ağzınıda kapatıyorum 5 dakika kadar bekledikten sonra.
süzüp içiyorum....

bu şekildede demlenıyor ama DOĞADAN markasının poset çaylarını tavsıye ederim 1 kupaya bı poset atıp içilmesi daha pratık gamyoncuiremsu

ben poşet çay kullanmıyorum.
çaykurun bergamut kokulu yaprak yeşil çayını
içiyorum.poşet çayların pek faydası yok diye duymuştum.
k.k den.zaten çaykurun yeşil çayınıda bu site sayesinde
içmeye başladım.çok methedmişlerdi....
tadıda ,kokusuda çok güzel...........

ben de çaykurun bergamut aromalısını aldım markette görüp
poşet çayların tadını alamıyorum
denemedim ama

teşekkür ederim yazdığınız için:)

bende 3 gündür çaykur bergamut yeşil çayını içiyorum.umarım faydasını görürüm.

brz gec bi cvp olcak ama umarım okursun arkadaşım.ben normal demiliğe brz yeşil çay 2,3 tane karanfil bi parcada tarcın(ama toz deil)snra bir yarım saat demlendirip içiyorum bazen bardagıma küçük bi parcada limon atıyorum cook gzl oluyo.

demlemıyorum bardagıma bır tutam atıyorum dıbe cokuyolar ıcıyorum normal cay kullanmıyorum.yesıl sevıyorum ben.yazın dıyetteyken yemeklerden hemen sonra ıcıyordum zayıflamada etkılı yag erıtıyo yemek oturmuyo mıdeye.

kaynamıs suya 1 tatlı kaşıgı atıyorum bu şekilde 2-3 dakıka bekletıyorum süzüp içiyorum

ben dogadanın poset yesıl caylarını ıcıyorum senelerdır.banada poset cayın ıse yaramadıgını soylemıslerdı ama ben bu sekılde cok kılo verdım zamanla.poset cayın tadını daha cok sevıyorum.ve gunde 3 tane ıcıyorum

arkadaslar gercekten cok faydali. bende devamli yesil cay iciyorum poset ama cünkü yurt disinda fazla ot olarak bulunmuyor. ve internetten arastirdim sayisiz faydalari var. fakat ben vanilya aromalsini iciyorum ve sekersiz!

yeşil çayın faydaları siyaha nazaran tartışılmıyabilir amma,,o alıştığımız tavşan kanı çayın görüntüsünü ve tadını bulabiliyormusunuz,,sanmıyorum.......

zaten kimse yeşil çayı yavşan kanı çayın yerine koyup içmiyor ki
uzmanlar kansere karşı koruyucu olduğunu ve günde en az bir fincan içilmesini öneriyorlar
ben de bir süredir içmiyorum aklıma geldi içeyim bugün
eşime ve kızıma da alıştırıyorum
tadı pek hoş olmasa da sağlık için içilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…