Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burnun mu tıkandı gecmiş olsun sana da canım bol c vitamini

İştahım kesilir böyle zamanlarda genelde kalkıp kahvaltı edesim gelmiyor ama etcem bir şekilde artık
Bnm işataha vurmaz dedim ilk kez vurdu
Yap yap olmadı hafif bi klasik kahvaltı hazırla

Burnun mu tıkandı gecmiş olsun sana da canım bol c vitamini

İştahım kesilir böyle zamanlarda genelde kalkıp kahvaltı edesim gelmiyor ama etcem bir şekilde artık
Sağol canım evet ya nezle benim ki ben hep böyle geçiriyorum

Ayy sinir geldi eşya görmekten
Pazar anneme gittigimde orda arkadasın ablasının kızi var,4 5 elbise ayırmış eylule dügünlerde giyilenlerden,dün onlari giy mahallede gez kapı kapı millete gösterdi

Ayy sinir geldi eşya görmekten
Pazar anneme gittigimde orda arkadasın ablasının kızi var,4 5 elbise ayırmış eylule dügünlerde giyilenlerden,dün onlari giy mahallede gez kapı kapı millete gösterdi
Hay Allahim ya çocuk aklı işte

Sagol canım ya sorma herkes hasta olmasaydım iyiydi ama cabucak atlatırım inşallah
Gecmis olsun evet herkes hasta ya. Kimle konusam ya grip ya karin agirsi ishali var. Insallah cabuk toparlarsin

Gecmis olsun evet herkes hasta ya. Kimle konusam ya grip ya karin agirsi ishali var. Insallah cabuk toparlarsin
Maske varken nadir grip ilaclari kullaniliyordu,doktorda böyle dedi.
Maske çıktı hastaliklar haliyle çogaldi,temizlik bitti,avmler de yemek yerleri dolu yani olacagi bu

Benim de biraz karnım da agrıyor combo yapcam herhalde hastalıklarda
Sagol canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…