Yediğimiz yiyecekler akıntı rengine etki eder mi

idillidi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
9
-1
27
Evet kızlar merak ediyorum çünkü ben hayatımda hiç yeşil akıntı yaşamadım ama 3 gündür yeşil akıntım var. 3 gündür de sürekli sarma yiyorum. Biliyorum mantıksız olabilir bence mantıksız zaten bugün doktora gideceğim ama randevu saatim gelene kadar sürekli böyle kafamda kurup duruyorum. Akıntım da kokusuz o yüzden aklıma bu geldi ve büyük idrarımı yaptığımda peçeteyle vajinal bölgemi silerken inanılmaz yoğun oluyor hem renk hem akıntı olarak. Bu yüzden merak ettim

Allahım bu gözler daha ne okuyacak :KK70: Belki vardır etkisi ancak sırf sarma yeşil diye yeşil akıntı nedir yaa. Enfeksiyon belirtisidir genelde yeşil akıntı :KK70:Şimdi şuraya çıldıracağım gerçekten

Allahım bu gözler daha ne okuyacak :KK70: Belki vardır etkisi ancak sırf sarma yeşil diye yeşil akıntı nedir yaa. Enfeksiyon belirtisidir genelde yeşil akıntı :KK70:Şimdi şuraya çıldıracağım gerçekten
Ya evet çok komik farkındayım arkadaşlarım da dalga geçtiler baya ama napim çok korktum yeşil akıntı olunca:KK43:

Ama doğru söylüyorsunuz sütlaçla beyaz, ananasla sarı, kolayla siyah yapabiliyorum ben. Siz yeni mi öğrendiniz ?

X